Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Slovenský olympijský výbor posilňuje pred LOH v Riu komunikáciu: Najal novú agentúru!

S blížiacou sa letnou olympiádou v brazílskom Rio de Janeiro posilňuje Slovenský olympijský výbor komunikáciu. Na zabezpečenie kontinuálnej podpory v oblasti PR a celkovej komunikačnej stratégie si vybral agentúru SKPR STRATEGIES.

„Olympiáda je pre nás a našich športovcov vyvrcholením niekoľkoročnej prípravy, a tak ako naši olympionici pracujú na tom, aby podali čo najlepšie výkony, ani v komunikácii nechceme nič podceniť, povedal Jozef Liba, generálny sekretár SOV. Tím SKPR STRATEGIES ich podľa jeho slov presvedčil ucelenou stratégiou, skúsenosťami a kreatívnymi nápadmi.

„Športovci, ktorí sa v náročných podmienkach prepracujú až na olympiádu, si zaslúžia, aby sa o nich vedelo. A to nielen vtedy, keď nosia domov medaily. Sme radi, že od apríla sa pohybujeme v dobrých kruhoch – konkrétne v piatych olympijských“, povedala s úsmevom Silvia Kušnírová, Managing Director SKPR STRATEGIES. Tím pre Slovenský olympijský výbor povedie spolu so Soňou Lexmanovou Blažena Sedrovičová, Senior PR Consultant agentúry.

Čítať viac...
Nahor