Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Slovensko prerazilo vo svete skutočne kuriózne: Jojkárske playmate obchytávajúce si silikóny miliónovým hitom!

Archívne video na Youtube objavili v Indii, Pakistane či Bangladéši, vystrelilo k miliónu zhliadnutí.

Nákupné maniačky už poznajú nielen mimo Slovenska ale aj Európy. Video zo zákulisia minuloročného špeciálu, v ktorom sa trojica playmate baví o prsiach a omakáva si silikóny, je aktuálne vo svete hitom. Joj informovala, že rok staré zábery sa začali svetom internetu zdieľať minulý mesiac, pričom za tridsiatku dní sa počet zhliadnutí vyštveral k takmer miliónu.

Akým spôsobom a prostredníctvom akých stránok sa začalo pikantné video za posledný mesiac šíriť, je otázne. Už dávno však jeho najväčšie publikum nie je zo Slovenska, keď až 60 % návštev z celkového milióna majú tvoriť kliknutia z Indie. Nasledujú krajiny ako Pakistan, Indonézia či Bangladéš, až na piatom mieste je Slovensko, Česká republika pri dvoch českých plamate vo videu je ôsma. Ďalšie najčastejšie návštevy majú pochádzať zo Saudskej Arábie, Spojených arabských emirátov, Malajzie a USA.

Video sa stalo najsledovanejším na oficiálnom Youtube kanáli Joj, sledovanejšie ostávajú už len vystúpenia z Česko Slovensko má talent, ktoré však televízia uverejňuje na samostatnom kanáli.

Čítať viac...
Nahor