Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Slovenské televízie od marca poriadne posilnia: Noví Susedia, podvečerná novinka Lucky Room, Kuchyňa aj Most!

Markíza aj Joj pripravujú od marca posilnenie štruktúr, tieto projekty budú pútať najväčšiu pozornosť.

Lucky Room – denná podvečerná šou, sobota 20:30, následne pondelok – štvrtok 17:45, Joj
V každej časti Lucky Room si zmerajú svoje sily traja hlavní hráči, pričom v ich podporujú rodinní príslušníci či kamaráti. Zároveň dostanú šancu vyhrať skvelé sumy. V prípade, ak hráč odpovie správne na otázku, práve jeho rodina a kamaráti rozhodujú o výške jeho výhry. Najdôležitejší moment je veľké finále, do ktorého sa dostáva hráč, ktorý v priebehu hry nahral najviac peňazí. Práve tento hráč má šancu hrať o skutočne veľké peniaze a v prípade šťastia môže vyhrať až 250 000 eur.

Susedia – 6. séria sitkomu, pondelok 20:30, Markíza
Chlapi sa tešia na pár dní bez žien. Zuzana, Ildikó, Marta aj Andrejka idú na VIP wellness pobyt. Lenže Andrejka by radšej zostala s Gigim a Ildikó má veľké pochybnosti, či môže Lászla nechať tak dlho doma samého. Marta chcela preveriť VIP hotel na internete, ale nič nenašla. Chlapi napokon dievčatá presvedčia a „pánska jazda“ môže začať. Naozaj budú hrať iba spoločenské hry? A ako dopadnú dievčatá, keď im súkromný wellness pripraví zopár prekvapení? A kde sa vzala thajská masérka v byte s Gigim?

Kuchyňa – 2. séria komediálneho seriálu, pondelok 21:20, Markíza
Kuchyňa približuje svet gastronómie cez osudy hlavných protagonistov, ich radosti, starosti, lásky a priateľstvá. Je to komediálny seriál plný zábavy a emócií. Hlavným hrdinom ostáva aj v 2. sérii mladý kuchár Michal (Samuel Spišák), mestský chlapec, ktorý to po „prúseroch“ v meste zabalil a ocitol sa na Liptove v Kolibe u kedysi vychýreného kuchára Zdeňka Kočandera (Martin Dejdar).

Michal tu našiel veľkú lásku Luciu (Gabriela Marcinková), no tá práve dostala skvelú ponuku na pracovnú stáž a odišla. Nová séria sa začína tým, že sa Michal nevie odtrhnúť od Skypu s Luciou, a vôbec si nevie predstaviť, ako to bez nej celý polrok vydrží. To však netrvá dlho – novej čašníčke Saške (Kristína Svarinská) sa totiž na prvý pohľad zapáči práve Michal…

Prázdniny – 3. séria rodinného seriálu, utorok 20:30, Joj
Pomaly sa blíži leto a s ním aj čas pre chalupárske dobrodružstvá našich prázdninových hrdinov. Deti sa už nevedia dočkať dňa, kedy sa s otcami vyberú na Kopanice. Otcovia však majú plnú hlavu povinností. Zo Zdena sa stal učiteľ telesnej výchovy a čakajú ho náročné pedagogické skúšky. Z Jana je po novom zástupca riaditeľa školy. Laco teraz vkladá svoje úsilie do Miška, ktorý postúpil v speváckej súťaži, a dúfa, že syn naloží so svojím talentom lepšie než on. Svoju skupinu Ofsajd už totiž úplne pochoval.

Keď deti na chalupe zistia, že otcovia trávia viac času prácou a dokonca ani Jano nemá svoj legendárny zoznam výletov, vzbúria sa. Skonfiškujú rodičom mobily a pripomenú im podstatu spoločných prázdnin. Sú tam predsa preto, aby trávili čas spolu a zažívali dobrodružstvá. O tie však napokon v tretej sérii Prázdnin núdza nebude. Decká s otcami navštívia novozélandskú farmu s klokanmi, budú sa plaviť po Baťovom kanáli, ale zažijú aj zakázanú hru s Baranmi.

Most! – slovenská premiéra českého hitu, utorok 22:00, Joj
Satirický seriál o obyvateľoch mesta Most s veľkou nadsádzkou zobrazuje neľahké témy, akými sú rasismus, xenofóbia, neznášanlivosť či chudoba. Most je mesto, kde sa bieli boja čiernych, Česi Nemcov, transsexuáli homosexuálov, muži žien a ženy mužov, a všetci sa boja samoty. Bratia Luděk a Pavel sa dlho sa nevideli a nikdy sa nemali príliš v láske. Pri prvom stretnutí po mnohých rokoch bude Luděk veľmi prekvapený, ako sa jeho brat za tú dobu zmenil.

Luděk Říha stratil prácu, dlhuje šéfovi miestneho podsvetia, jeho bývalá manželka si vzala Nemca a syn Tonda sa za neho hanbí. A v tej najhoršej chvíli mu poštár Ondra prináša pozvanie do televíznej relácie Pošta pre teba. Pri prvom stretnutí po mnohých rokoch bude Luděk veľmi prekvapený, ako sa jeho brat Pavel za tú dobu zmenil. Dnes je z neho Dáša a plánuje sa vrátiť do rodného Mostu…

Čítať viac...
Nahor