Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Slovak Telekom o exkluzívnych futbalových právach

Spoločnosť Slovak Telekom potvrdila exkluzívnu zmluvu so spoločnosťou Slovak Sport. Tá vlastní exkluzívnepráva na tri sezóny Premier League. Slovak Telekom pre Magio TV a Sat Magio získal viacero športových programov, premenovávať  sa ich zatiaľ nechystá.

 

Televízia Slovak Sport TV2 s veľkými peripetiami odštartovala. Pre mnohých divákov je atraktívna hlavne preto, že sa jej podarilo získať exkluzívne práva na Premier League, čo znamená, že žiadna iná televízia zápasy PL na slovenskom trhu nemôže vysielať. Práva, ktoré nie sú lacné, pritom získala táto málo známa spoločnosť z Nitry. Tým, že Slovak Sport má dohodu len so Slovak Telekomom a nemá dohodu so žiadnymi ďalšími operátormi (okrem Digi TV, ktorá patrí do portfólia Slovak Telekomu) v diskusii na Facebooku stránky Slovak Sport sa už niekoľko týždňov objavujú špekulácie, že práva zaplatil Slovak Telekom a nie spoločnosť Slovak Sport. Spoločnosť Slovak Sport na otázky Omédiách.com neodpovedala.
O exkluzivite, právach na tri sezóny a ďalších športových kanáloch na otázky Omédiách.com odpovedal (5. augusta) hovorca ST Michal Korec

 

Viac sa dočítate na: Omediach.com

Čítať viac...
Nahor