Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Slováci na letnej olympiáde v Tokiu: Kompletný rozpis prenosov, kedy sa predstavia v akcii!

Zdieľať

V Tokiu oficiálne štartujú Letné olympijské hry, na ktorých bude Slovensko reprezentovať celkovo 41 športovcov. Verejnoprávna televízia bude najmä prostredníctvom obrazoviek Dvojky pri tom, pričom na základe programu jednotlivých disciplín už RTVS zostavila aj prehľad, kedy slovenskí reprezentanti zabojujú o úspech.

Sobota 24. júl
  • Martina Repiská (bedminton/dvojhra) 02:00
  • Wang Jang (stolný tenis/dvojhra) 02:00
  • Barbora Balážová (stolný tenis/dvojhra) 02:00
  • Juraj SaganLukáš Kubiš (preteky s hrom. štartom) 04:00
  • Ľubomír Pištej, Brabora Balážová (stol. tenis/štvorhra mix) 04:15
  • Norbert Gombos (tenis dvojhra) 04:00
  • Juraj Tužinský (športová streľba) 06:00
  • Richard Nagy (plávanie/400m polohové preteky) 12:00
  • Filip Polášek, Lukáš Klein (tenis štvorhra) 04:00
Nedeľa 25. júl
  • Danka Barteková, Patrik Jány (športová streľba) 02:00/06:00
  • Barbora Mokošová (športová gymnastika) 03:00
  • Matej Beňuš, Eliška Mintálová (vodný slalom) 06:00/06:47
  • Andrea Podmaníková (plávanie/100 m prsia) 12:02
Pondelok 26. júl
  • Andrej Csemez (box do 75 kg) 05:36
  • Richard Nagy (plávanie/200m motýlik) 14:30
Streda 28. júl
  • Zuzana Rehák Štefečeková (trap) 02:00
  • Erik Varga, Marián Kovačócy (trap) 02:25
  • Monika Škáchová, Jakub Grigar (vodný slalom) 06:00/06:47
  • Lukáš Kubiš (cyklsitika/individuálna časovka) 07:00
  • Andrea Podmaníková (plávanie/200 m prsia) 12:00
Štvrtok 29. júl
  • Rory Sabbatini (golf) 00:30
Piatok 30. júl
  • Gabriela Gajanová (atletika – beh na 800 m) 02:55
Sobota 31. júl
  • Emma Zapletalová (atletika – 400 m cez prekážky) 02:00
  • Erik Varga, Zuzana Rehák Štefečeková (mix trap) 02:00
  • Marián Kovačócy, Jana Špotáková (mix trap) 02:00
  • Ján volko (atletika – šprint/100 m) 04:35/12:45
Nedeľa 1. august
  • Martina Hrašnová (hod kladivom) 02:10
Pondelok 2. august
  • Marcel Lomnický (hod kladivom) 02:00
  • Peter Gelle (vodný slalom/K1 na 1000 m) 03:21
  • Patrik Jány (ľubovoľná malokalibrovka) 04:30
Utorok 3. august
  • Ján Volko (beh/200 m) 04:05
Streda 4. august
  • Samuel Baláž, Adam Botek (K2 na 1000 m) 03:54
  • Boris Makojev (zápasenie do 86 kg) 04:30
Štvrtok 5. august
  • Miroslav Úradník (chôdza na 20 km) 09:30
Piatok 6. august
  • Matej Tóth, Michal Morvay (chôdza na 50 km) 22:30
  • Samuel Baláž, Denis Myšák, Erik Vlček, Adam Botek (K4/500m) 03:30
  • Mária Katerinka Czaková (20 km chôdza) 09:30

Zdroj: RTVS

Odporúčame

Facebook

Nahor