Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Samsung

Komerčný obsah

Sledujte filmy ako v kine kdekoľvek s novým inteligentným projektorom od Samsungu

Možno vám doteraz ani nenapadlo nahradiť klasickú televíziu projektorom. S mobilným projektorom The Freestyle 2. generácie, ktorý napriek malým rozmerom dokáže premietať až na 100-palcovej uhlopriečke, si doprajete zážitok ako v kine kdekoľvek a kedykoľvek sa preň rozhodnete. Presvedčte sa o tom, že zvládne to, čo vaša telka.

Pokračovanie úspešného priekopníka vychádza z vlastností predchádzajúcej generácie, ktoré si hneď predstavíme, no vďaka väčšej pamäti a výkonnejšiemu procesoru bude váš zážitok zo sledovania filmov či seriálov ešte dokonalejší.

The Freestyle 2. generácie je zaujímavý už na prvý pohľad. Osloví vás valcové telo na pevnom stojane, ktorý umožňuje otáčanie projektora až do 180° pri malej veľkosti zariadenia a nízkej váhe. Vďaka rotácii môžete sledovať filmy aj na strope ležiac v posteli.

Vy sa rozhodujete, či budete projektor využívať na premietanie filmov, sledovanie televízie, dotvorenie atmosféry alebo na hranie videohier.

Malý, ale šikovný

Zariadenie po pripojení na internet funguje ako klasická televízia s prístupom do rôznych streamovacích služieb a OOT aplikácií. Výhodou je, že tento svoj mini „televízor“ si môžete zobrať kamkoľvek a viete ho prepojiť s mobilným telefónom alebo televízorom Samsung. Tak dokážete sledovať ten istý program v dvoch rôznych miestnostiach. Môžete na to použiť funkciu TAP – jednoduchým poklepaním na projektor sa premietne obsah z vášho telefónu.

Napriek malým rozmerom zariadenia (s rozmermi 102,4 x 172,8 x 95,2 mm a hmotnosťou 0,83 kg) môžete dosiahnuť prekvapivo veľkú uhlopriečku obrazu – až 100”, pri zapojení ďalšieho projektora dokonca 160”. Pozor, blížime sa k zážitku podobnému tomu z kina!

K tomu sa pridáva 360° zvuk, ktorý nepotrebuje žiadne ďalšie prídavné zariadenia.

Inteligentný režim nastaví všetko za vás

Freestyle druhej generácie patrí do kategórie produktov podporujúcich SmartThings, takže disponuje niekoľkými inteligentnými vlastnosťami. Okrem toho nepotrebujete žiadny špeciálny návod na to, aby ste nastavili obraz – prístroj urobí všetko sám. Vyrovná a zaostrí obraz, vyhladí ho, ak premietate na nerovný povrch, a optimalizuje farby s ohľadom na farbu steny. To všetko vďaka funkciám Auto Leveling, Auto Focus a Auto Keystone.

Projektor okrem toho ponúka viacero režimov – Osvetlenie, Scéna či Prizma, takže premietanie môže slúžiť aj na dotváranie vašej domácej atmosféry, napríklad počas oslavy.

Kvalitný obraz s rozlíšením až 1080 Full HD a sýtosť farieb PurColor sú už len čerešničkou na torte. Samozrejmosťou je USB-C port, takže prístroj môžete napájať priamo zo siete, alebo použiť externú baterku s výdržou zhruba tri hodiny či power banku a vziať ho so sebou aj pod stan. Projektor podporuje Bluetooth audio, Wi-Fi 5, Multiroom Link a ovládať ho môžete aj pomocou hlasového asistenta.

Zariadenie je teraz možné kúpiť vo výhodnom sete určenom najmä hráčom videohier.

Vďaka spolupráci s Xboxom pri nákupe do konca septembra získate Game Pass na 6 mesiacov spolu s herným ovládačom, k tomu externú batériu a silikónový obal, všetko zdarma v hodnote 325 €. Samsungu sa podarilo nadviazať významnú spoluprácu s vývojármi sci-fi hry Starfield, takže vďaka členstvu v predplatnom Xbox Game Pass Ultimate si môžete bez problémov vyskúšať aj túto novinku.

Ak si sadu kúpite priamo cez e-shop Samsungu, získate k tomu zľavu až 99,90 € na ďalší nákup vďaka Samsung Rewards. Samozrejmosťou je doprava zdarma.

Čítať viac...
Nahor