Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Zoo s Afrikou rastie, opäť vyskočili Televízne noviny! Susedia stále hlboko

Liga majstrov tentokrát komerčné stanice príliš nezasiahla, obe si uhrali to svoje.

Po prekvapivom utorku prišla pokojnejšia streda. Chart Show potvrdzuje svoju súčasnú formu, s ktorou za minulým rokom zaostáva, stále je však jedným z pilierov Markíze, keď sa dostala nad osem ratingov s podielom pod 25 %. Joj sa aktuálne dvíha Zoo, ktorá sa už odohráva aj v Afrike, po čase sa vyšvihla nad 7 ratingov pri podieli nad 20 %. Seriál mal v 12+ o približne 50-tisíc divákov viac.

Televíznej dvojke porástol aj sitkom Dovidenia, stará mama, ktorý sa začína stabilizovať okolo staničného priemeru Joj, atakoval 5 ratingov s podielom nad 17 %. Televízia tak aktuálne nemá už výrazné problémy o desiatej, po pondelkovom zdvojení Zoo sa drží nad vodou aj so sitkomom a štvrtkovým Inkognitom. Svojich divákov mala v stredu Liga majstrov na Jednotke, duel medzi neúspešnou Chelsea a Paris Saint-German sledovalo v komerčnej cieľovke 4,5 a 4 % divákov pri podieli nad 12 a takmer 13 %.

Z menších staníc bola aj v stredu večer najsilnejšia Plus. Zabodovala ako s Profesionálmi pri podieli pod 7 %, tak dvojporciou Kuriéra s podielmi nad 6 a pod 8 %. Mentalista na Doma šiel cez 4 %, veľmi slabý deň mala telenovela Kúsok zo mňa s podielmi cez 3 a rovných 5 %. Dajto drží šnúru podpriemerne výkonných večerných filmov, Mierotvorca sa dostal len pod 3 %. Znovu ho predbehla Wau s kriminálkami, opäť sa Vtierka Castle a CSI Las Vegas hýbali medzi 3 – 3,5 %.

V stredu nepotvrdila utorkový prepad šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď vyskočila až na 7 ratingov s vysokým podielom takmer 28 %. Nízko boli, naopak, Susedia s podielmi takmer 17 a pod 15 %. Naďalej je prvá časť ďaleko za výkonmi Reflexu, ten sa dostal pod 24 %.

Povolebné turbulentné obdobie stále praje Markíze a jej Televíznym novinám, ktoré opäť vyskočili, keď sa vytiahli nad desať ratingov s podielom cez 31 %. Stali sa aj najsledovanejším programom dňa. Noviny ale uhrali svoje s podielom 27 %, boli celodennou trojkou o málo za Športovými novinami.

Čítať viac...
Nahor