Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Zlaté manželky neudržali divákov, Kukátko naopak rástlo

Markíze špeciálny pohľad do súkromia manželiek slovenských hokejistov pri druhej časti už nevyšiel. Výsledok napodobnil výkony Rodinných prípadov.

Markíza sa rozhodla olympijský hokejový turnaj, na ktorý má tento rok špeciálne práva, podporiť aj originálnou reláciou Zlaté manželky, v ktorej po prvý raz televízny štáb nahliadol do súkromia úspešných slovenských hokejistov. Kým pri štarte dokázala relácia priniesť Markíze aktuálny priemer stanice 27 %, druhá časť už klesla a zaznamenala podiel tesne nad hranicou 23 %. Joj opäť konkurovala svojou tohtosezónnou novinkou Kukátko. Sitkom pri svojej tretej časti zastavil pád z predošlého týždňa a mierne si polepšil s podielom takmer 17 %. Súboj po dvadsiatej hodine nepriniesol žiadne prekvapenia, Búrlivé víno vyhralo s podielom nad 32 %, Panelák bol druhý s podielom nad 23 %.

Z menších staníc je aktuálne na koni naďalej olympijská Dvojka, v pondelok sa celodenne stala treťou najsledovanejšou televíziou. Najviac divákov si pri tom nenechalo ujsť druhý biatlonový pretek mužov – stíhacie preteky, na ktorých štarte stáli aj naši reprezentanti Pavol Hurajt a Matej Kazár. Celkovo si „stíhačku“ pozrelo podľa našich informácií takmer 300-tisíc divákov s podielom okolo 27 % v 12+. Tretí najsledovanejší večerný program však už mala Plus, stabilný nadpriemer priniesli KRIMI (okolo 14 %) a darilo sa aj večerným kriminálkam CSI (nad 6 a 8 %). Doma si dvihla sebavedomie opäť až po deviatej telenovelou Sila (nad 5 %), výrazne uspelo Dajto s filmom Ja, legenda a podielom takmer 8 %.

Čítať viac...
Nahor