Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Televízia

Sledovanosť: Zápas Slovenska s Fínmi nadpriemerný, lídrom sa však nestal

Farma si aj v utorok udržala vysoký nadpriemer.

Slovenská futbalová reprezentácia odohrala v utorok svoj posledný zápas v tomto roku, v priateľskom súboji sa postavila proti Fínom. Aj tento raz sa našim chlapcom podarilo zvíťaziť, ich počínanie si sledovalo po polčasoch 18,2 a 14,6 % divákov pri obrazovke. Nadpriemerne sledovaný zápas na Dajto však nedokázal byť vo svojom čase lídrom, tento post udržala Markíza, futbal sa však dostal pred Jojku. Stanici sa však nepodarilo preniesť časť divákov na ďalší program, nasledujúci Alf už mal klesnúť k trom percentám.

Večer svoje štandardy uhrali denné seriály, Panelák s ratingom pod 7 % a podielom nad 17 %, Búrlivé víno atakovalo 11% rating a podiel 29 %. Silná bola aj tento raz zábavná relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý s podielom pod 15 % v 12+ a pod 12 % v 12 – 54.

Vysoko sa aj v utorok vytiahla Farma, ktorá sa definitívne vrátila do svojho zlatého obdobia tejto série. Podľa našich informácií dosiahla reality šou rating 9,6 % s vysokým podielom nad 34 %. Vtierka Castle na Joj uhrala svoj priemer s ratingom pod 4 % a podielom pod 13 %.

V pondelok sa vysoko vyšvihli Televízne noviny, ktorý prekročili vysoký podiel 40 %. V utorok sa zas podarilo zlepšiť výkon Veľkým Novinám, ktoré dosiahli podiel pod 29 % a prekročili rating 10 %. Markíza mohla byť s Televíznymi novinami tiež spokojná, v podieli útočili na hranicu 38 % a rating 13 %.

Čítať viac...
Nahor