Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: X Factor spadol na čísla Paneláku, proti hokeju zabodovala Doma

Týždeň pred veľkým finále nedokázal X Factor zlepšiť svoj výkon, oslabil ho najmä dôležitý zápas Čechov s Nórmi na Dvojke. Doma naopak úspešne v čase hokeja vytiahla film s krasokorčuliarmi.

Spevácka šou Joj a Primy sa aj tento týždeň popri hokeju trápila. Kým u našich susedov opäť trpela popri hokejovom zápase Čechov a dosiahla slabý podiel 6 % (15+), na Slovensku výkon X Factoru poklesol k priemerným číslam Paneláku, keď ho sledovalo 7,3 % divákov (12-54) pri podieli 18,3 %. Na Rozhodnutie si počkala väčšina divákov a získalo podiel okolo 21 %.

Sledovanosť X Factoru zatlačil najmä hokej Česko – Nórsko, ktorý v prvej tretine sledovalo takmer 5 %, v druhej 6 a v tretej 7 % Slovákov (12-54), čo predstavovalo podiely takmer 13, 15 a 17 %. Markízu, naopak, tento raz hokej netrápil, film RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční sledovalo takmer 27 % divákov pri obrazovke. Skvelý večer zažila popri hokeju Doma, ktorá ponúkla korčuľovanie pre ženy s filmom Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve. Príbeh krasokorčuliarov sledovalo vyše 7 % divákov pri obrazovke.

Čítať viac...
Nahor