Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: WAU s novým maximom, Televízne a Veľké noviny naďalej vyrovnané

Ženskej stanici Wau sa podarilo dosiahnuť nový rekord.

Wau postupne po desatine navyšuje svoje historické maximá. Kým v polovici júla dokázala po prvý raz od štartu dosiahnuť celodenný podiel na úrovni 3 %, v pondelok svoje maximum vylepšila na 3,1 %. Stanici sa podľa našich informácií darí najmä počas dňa, či už tradične s Nákupnými maniačkami alebo lajfstajlovými reláciami o bývaní. Večer jej naďalej nefunguje a prime-time celodenný výkon znižuje.

V súboji najsledovanejších staníc si v pondelok svoju pozíciu postrážila Markíza. V prime-time sa blížila k priemernému podielu 25 %, čomu vďačila Televíznymi novinám s výkonom takmer 33 %, Športovým novinám s podielom takmer 26 % a najmä večernej snímke Marmaduk, ktorá udržala Markízu nad letným priemerom s podielom 24 %. Film sa stal najsledovanejším programom dňa.

Joj v hlavnom vysielacom čase spadla pod 20 % o čo sa postarala najmä prvá časť Rodinky úžasných, ktorá poklesla k 15 percentám. Druhá časť už navýšila rating a taktiež najmä share na takmer 19 %. Veľké noviny získali v pondelok podiel 27,5 %, v 12+ hlavné spravodajstvá komerčných staníc podľa našich informácií od seba delilo vyše 10-tis. divákov. Krimi uhrali podiel nad 24 %, Šport tesne podliezol 27% hranicu.

Čítať viac...
Nahor