Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: WAU s ďalším rekordom, Búrlivé víno jasným celodenným lídrom

Dajto opäť vyšiel večerný film, Wau zaznamenala nový celodenný rekord. Opäť sa približuje aj ku celotýždňovému maximu.

Po stredajšom fiasku Markízy s Hlasom sa vo štvrtok sledovanosť vrátila do zabehnutých koľají. Markíza sa okrem tradičného pásma so seriálom Chlapi neplačú, ktorý včera sledovalo takmer 30 % divákov pri obrazovke a Televíznymi novinami (včera takmer 38 %) mohla spoľahnúť na svoj najvýkonnejší projekt Búrlivé víno. Aj vo štvrtok sa seriálu podarilo pokoriť ratingovú hranicu 11 %, s podielom sa priblížil ku 32 %. Panelák Jojky sa po stredajšom úspechu musel opäť pozrieť realite do očí, s ratingom okolo 7 % a podielom 20 % ale zaznamenal tradičný výsledok.

Úspešný večer prežilo Dajto, ktorého hlavný film opäť zaznamenal vysoký podiel. Film Príkaz na popravu sledovalo takmer 8 % divákov pri obrazovke a stal sa trojkou na trhu. Plus sa s prvou kriminálkou CSI blížila ku 6 %, s tou druhou už prekročila podiel 7 %. Hlavné komerčné stanice po 21:30 výsledkami neoslnili. Joj s Profesionálmi zaznamenala staničný nadpriemer, seriál však nedokáže vyskočiť nad dvadsiatky, včera získal podiel okolo 19 %. Rodinné prípady Markízy staničný priemer naopak podliezli, s výkonom 21,5 % neprekvapili.

Štvrtok priniesol nový rekord pre ženskú stanicu Joj Group Wau. Po tom, čo minulý týždeň dvakrát dosiahla výsledok 2,8 %, dokázala tento úspech zopakovať aj túto stredu, pričom včera rekord zveľadila o jednu desatinu percenta. S výsledkom 2,9 % dosiahla pravdepodobne svoj tohtotýždňový vrchol, jej výkonnosť sa zatiaľ každým dňom zvyšovala. Za tento týždeň si momentálne drží priemer 2,5 %. Doma udržuje vyšší štandard nad 4 %, vo štvrtok dosiahla rovnaký výkon ako Dajto. Trojkou na trhu sa stala Plus, ktorá po Markíze a Joj jediná dokázala pokoriť 5 %.

Čítať viac...
Nahor