Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť vo štvrtok: Ako uspel seriál Kriminálka Staré mesto 2?

Búrlivé víno dosahuje tento týždeň nadpriemernú sledovanosť. Súvisieť to môže s vrcholením aktuálnej série, ktorej posledné epizódy vysiela Markíza zrejme v týchto dňoch. Keďže sa Búrlivé víno vysielalo aj počas letných mesiacov, vyvrcholenie aktuálnych liniek seriálu prichádza skôr. Podľa dostupných informácií televízia bude plynule pokračovať vo vysielaní seriálu až do konca roka, potom nie je vylúčené niekoľko týždňové prerušenie seriálu.

Vo štvrtok si Búrlivé víno pripísalo jeden zo svojich najlepších výkonov, podiel seriálu dosiahol podľa našich informácií okolo 35%. Konkurenčný Panelák si oproti stredajšej epizóde o niečo pohoršil a jeho podiel sa pohyboval okolo 21%. Paneláku sa viac darí v konkurencii Modrého z neba ako v konkurencii Búrlivého vína.

V silnej konkurencii štartoval na Jednotke RTVS seriál Kriminálka Staré mesto 2 a podľa očakávania v tomto programovom nastavení neuspel, keď podľa našich informácií dosiahol podiel len okolo 6% (12+).  Vo svojej cieľovej skupine bola napríklad rovnako ako premiérová Kriminálka Staré mesto 2 sledovaná kriminálka CSI Las Vegas na Pluske (okolo 5%).

Informáciu o sledovanosti budeme aktualizovať po vydaní tlačových správ televízií.

Foto: RTVS

 

Čítať viac...
Nahor