Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Šou Vo štvorici po Slovensku čísla zo štartu neudržala! Vinári medzitýždenne rástli

K cestovateľskej šou sa po týždni nevrátili všetci diváci, k zvýšeniu záujmu nepomohlo ani medializovaný koniec Kemku v programe.

Vo štvorici po Slovensku vlakom s druhou časťou kleslo. Šou minulý týždeň prekvapila, keď napriek horúcemu počasiu prilákala k obrazovkám takmer deväť percent divákov a podiel sa tak dostal nad hranicu tridsať percent. Letnému projektu Markízy sa tieto hodnoty udržať nepodarilo, obhájil však hranicu ôsmich ratingov, keď druhý diel podľa našich informácií sledovalo 8,1 % divákov s podielom 25,3 %.

Joj v tomto čase rástla s Vinármi, ktorým oproti minulému pondelku pribudol vyše rating, vďaka čomu dosiahli sledovanosť 6,5 % s podielom 20,2 %. S nasledujúcim filmom bola Markíza priemerná, keď komédia Kúzelníci atakovala 24 %. Geissenovci na Joj zvýšili po minulotýždňových Kostiach výkon, no stále to nestačilo ani len na priemer stanice s podielom nad 13 %.

Menšie stanice sa v priebehu večera vo výkonnosti predbiehali. Silne nastúpila Plus s Profesionálmi a podielom nad 7 %, darilo sa aj CSI Las Vegas a podielom pod sedmičkou či šou Nahí v raji s výkonom nad 6 %. V tom čase už bol vpredu Kuriér 3 na Dajto, ktorý uhral share pod 8 %. Doma večer neotvorila najlepšie, Hriešny zoznam sa dostal len nad tri percentá, nasledujúce dve časti Svokry atakoval sedem a dokonca deväť percent. Wau sa s CSI Miami dostala pod 3 %, Dr. Ludsky uhral dve percentá.

Čítať viac...
Nahor