Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Vinári s nárastom, atakovali Vo štvorici po Slovensku! Vyskočili Rodinné prípady

Cestovateľská šou lídra spadla pod priemer, pozíciu si vylepšil český vinársky seriál.

Rozdiel medzi Markízou a Joj sa v pondelok zmenšil. Šou Vo štvorici po Slovensku vlakom klesla na zatiaľ najslabší podiel 23,2 %, kým Vinári naopak rástli na 22,6 %. Rozdiel v ratingu tvoril len dve desatiny. Obom televíziám sa darilo aj s nasledujúcim programom, Markíza bola jasne vpredu s komédiou Zohan: Krycie meno kaderník s podielom nad 26 %, film rástol najmä v druhej polovici. V tej prvej mu konkurovali ešte silnejší Vinári, pričom sa dvihli aj Geissenovci s ich najlepším výsledkom v skoršom čase po desiatej 18,5 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Z menších staníc bola po ôsmej najvyššie Plus, Kutyil siahal na 6 %, kriminálka CSI Las Vegas sa dostala nad túto hranicu. Gangstri na Dajto 6 % atakovali. Svoj večer slabšie rozbiehala Doma, Hriešny zoznam podliezol 4 %, nasledujúca Svokra už však rástla, prvá časť sa dostala nad 7 %, druhá atakovala až 13 %. Wau bola s kriminálkami okolo dvoch percent.

Prvý pracovný deň bez Tour de France priniesol oslobodenie pre komerčné stanice. Z najväčšieho nárastu sa mohla tešiť Markíza, ktorej Prvé Televízne noviny aj Reflex pocítili úľavu a z hodnôt okolo dvadsať percent vyskočili nad tridsiatku, čo výrazne pomohlo Rodinným prípadom k podielu nad 30 %. Televízne noviny napriek tomu uhrali výsledok v rámci ich súčasného štandardu, dostali sa nad 34 %. Noviny Joj atakovali 27 %.

Čítať viac...
Nahor