Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Vikingovia stále viac padajú, Farma naopak opäť silná

Opäť sa štart týždňa Markíze vydaril, Búrlivé víno zaznamenalo jeden z najsilnejších výkonov sezóny.

Najsledovanejší seriál na Slovensku odštartoval nový týždeň s jedným z najsledovanejších vydaní v sezóne. Búrlivé víno sa po víkende vrátilo silné, keď podľa našich informácií v ratingu dosiahlo hodnotu 11,7 % a podiel 31,6 %. Slabo nedopadol ani Panelák, ktorý sa mal blížiť k 7% ratingu a k podielu 19 %.

Po 21:30 dopadol pondelok pre Joj opäť slabo, keď akvizícia Vikingovia 2 stále slabne. Tento raz podľa našich informácií seriál dosiahol podiel len pod 8 % a v ratingu ho predbehla aj Revolúcia Markízy štartujúca po 23:00. Ani táto nočná akvizícia lídra sa však z veľkého úspechu tešiť nemôže, od druhej časti spadla do podpriemerov Markízy, ostatný pondelok zahrala podiel nad 20 %. Už tradične bola po pol desiatej víťazom Farma, ktorá dosiahla ďalší z top výkonov piatej série. Podľa našich informácií v ratingu uhrala 9,8 % a v podieli až 35,9 %.

V prime-time sa darilo aj ostatným staniciam Markízy. Dajto s úspechom odvysielalo snímku Bad Boys 2 a podielom blížiacim sa k 7 %, Doma musela prečkať slabú kriminálku, aby ju opäť potiahla Feriha, tento raz podielmi nad 7 a 13 %. Telenovela bola dokonca väčšinu času dvojkou na trhu. Na Plusku sa na ôsmu vrátili Profesionáli, prvá časť udržala výkony sitkomu Hoď svišťom a blížila sa k 6-tim percentám. Kriminálky CSI získali podiely okolo a nad 5 %.

Čítať viac...
Nahor