Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Víkendové filmy vyšli tento raz lepšie Joj! V sobotu aj nedeľu bola lídrom

Najmenej sa spomedzi štvorice hlavných víkendových filmov darilo premiére Alvin a Chipmunkovia 3.

PIATOK: Reflex špeciál neuspel ani v novom čase! Potopil aj Televízne noviny

SOBOTA: Po piatkovej bezproblémovej prevahe Markízy s filmovou ponukou sa už do čela v ďalšie dva dni dostať nedokázala. Súboj premiér dopadol v prospech Joj, ktorej snímka Chaos uhrala podľa našich informácií podiel 24,1 %, kým animovaná premiéra Alvin a Chipmunkovia 3 neuspela s podielom 20,9 %. To svoje si opäť ukrojila Jednotka, v 12+ uhrali Nečakané stretnutia podiel 16,4 %, Pravdivé príbehy 16,2 %, dvihlo sa Neskoro večer s podielom 13,4 %.

Z menších staníc si po dlhšom čase v sobotu najlepšie viedla Doma, ktorá vrátila romantiky Rosamunde Pilcherovej, film Tieň minulosti získal podiel 7 %. Profesionáli Plus uhrali svoj štandard s výkonmi 5,4 a 5,3 %, NCIS na Dajto, ktoré najbližšiu sobotu vystrieda Čierny zoznam, uhralo 3,6 a 3,1 %.

NEDEĽU: V nedeľu si po troch neúspešných pokusoch s magazínom Reflex špeciál napravila Markíza chuť Hornou Dolnou. Náhla programová výmena, ktorú však nezaregistrovali všetci diváci, priniesla v posledný predvečer týždňa lídrovi očakávané zlepšenie, repríza sitkomu získala podiel 28,2 %, čo je dvojnásobok oproti výkonom magazínu. Nové bývanie tak už na líderstvo nedosiahlo, zaznamenalo menší odliv divákov s podielom 19 %.

Večer bola vpredu opäť Joj, premiérová komédia Slečna nebezpečná zaznamenala podiel 24,6 %. Reprízová snímka Markízy Prenasledovaný výrazne nezaostala, uhrala podiel 23 %. Aj v nedeľu do sledovanosti značne prehovára Jednotka, Tajné životy tento raz uhrali rating 10,2 % s podielom 20,5 % (12+). V 12 – 54 sa ich podiel vyšplhal na 12,4 %.

Z menších staníc sa do čela dostalo tento raz Dajto, Cesta do Ameriky získala podiel 6,6 %. Zámena manželiek na Dome, ktorá potichu vystriedala neúspešné reprízy Horúcej krvi, taktiež prekročila šesť percent, nasledujúca snímka Dokonalá vražda uhrala priemer 4,5 %. Plus už minulý týždeň nevyšla stávka na sériu RoboCop, tretia časť uhrala podiel 3,6 %.

Čítať viac...
Nahor