Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Víkend ovládla talentová show, v piatok úspešné Milujem Slovensko

Sledovanosť uplynulý víkend ovládla talentová show TV JOJ, ktorá bola v nedeľu najsledovanejším programom. V sobotu uspela Markíza so svojou reality show Farma, v piatok sa darilo Búrlivému vínu a Milujem Slovensko.

TV JOJ v nedeľu odvysielala posledné castingové kolo svojej aktuálne najúspešnejšej relácie Česko Slovensko má talent. Show dosiahla podľa našich informácií podiel okolo 34%, čo je oproti minulej nedeli rast. Stala sa najsledovanejším programom nedele. Markíza nasadila proti talentovej show akčný film Bez súcitu, ktorý podľa našich informácií dosiahol podiel nad 23%.  Jednotka RTVS vysielala sériu Sokol a holubica s podielmi okolo 8 až 13% v 12+. Menšie stanice zaostali, najsilnešia bola Plus s reláciou Krimi – podiel okolo 10% a komédiou Dvojníci – podiel len nad 4%. Doma ponúkla film Sex v meste 2 s podielom taktiež iba nad 4%.

V sobotu bola úspešná Markíza a jej reality show Farma, ktorá dosiahla podiel nad 25%, čo je oproti priemeru show slabší výsledok. JOJ ponúkla film Tri dni k slobode, ktorý podľa našich informácii dosiahol podiel nad 19%. Jednotka RTVS vysielala klasicky Poštu pre teba a Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou – podiely okolo 14, resp. 12% v 12+. Z malých staníc bola najúspešnejšia opäť Plus s filmom Rozpútané peklo – podiel okolo 6%, podobne sa darilo aj filmovej klasike o Angelike na Doma.

V piatok sa v prime time darilo Búrlivému vínu na Markíze s podielom tesne nad 30%, čo bol najslabší výsledok seriálu v týždni, menej sa darilo aj Paneláku na JOJ s podielom len okolo 18%, na ktorý sa dotiahla show Milujem Slovensko Jednotky RTVS – podiel nad 17% v oboch cieľových skupinách. Malé stanice neuspeli, tanečná show Move Up! na Plus dosiahla podiel len nad 3%, ešte horšie dopadla Doma so Zámenou manželiek a podielom len nad 2%.

Publikované neoficiálne čisla sledovanosti upresníme v prípade vydania oficiálnych tlačových správ televízií.

Čítajte aj: Sledovanosť: Modré z neba – polepšilo si, či nie?

foto: JOJ

Čítať viac...
Nahor