Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Vianočný týždeň začala Markíza silná, komédia S tebou mě baví svět iba priemerná

Líder uspel s čisto sviatočným programom.

Kým Joj ešte aj dnes ostáva verná svojim stabilným blokom spravodajských relácií či podvečernej Súdnej sieni, Markíza už od pondelka celá sviatkuje. S výkonnosťou filmov počas dňa môže byť nadmieru spokojná, od rána sa pohybovala nad úrovňou tridsiatich percent, obedný Shrek: Zvonec a koniec bol podľa našich informácií dokonca blízko štyridsiatky. Líder slabol s blížiacim sa večerom, podvečerná Popoluška na snowboarde aj večerná komédie S tebou mě baví svět spadli pod tridsiatku, komédia storočia konkrétne uhrala podiel okolo 26 %.

V tom čase vrcholila 14. séria Paneláku, téme sa venujeme v samostatnom článku. Dennému seriálu finále nevyšlo, v podieli spadlo len k hranici 14 %. Galavečer Športovec roka dosiahol na Jednotke priemerný podiel 10,5 % (12+).

Večer sa darilo všetkým menším staniciam. Doma dlhodobo zaznamenáva úspech s vianočnou romantikou, Priateľ pod stromček zahral nadpriemerný podiel nad 7 %. K siedmim percentám sa blížil večerný film Dajto, Uhol pohľadu, Pluska sa so sériou vianočných dielov kriminálok pohybovala okolo piatich percent. Menšia stanica Joj uviedla v pondelok najsledovanejší program zo všetkých malých staníc, večerní Profesionáli sa ako jediní prehupli cez 3 ratingy a v podieli dosiahli vysoký výkon nad 8 %.

Čítať viac...
Nahor