Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Vesničko má středisková vyskočila z filmov ako jediná, Markíze opäť nevyšla sobota

Líder ťahá letnú šnúru podpriemerných výkonov so sobotnými filmami, už na jeseň by do tohto slotu mal nasadzovať svoje najsilnejšie premiéry.

PIATOK: Zábavný piatkový večer vyšiel najlepšie Markíze. Osvedčená československá komédia Vesničko má středisková uhrala podiel nad 25 %, čo je pre lídra v ostatných dňoch úspech. Joj ponúkla rovnako komédiu, americký film Noc v múzeu 2 uhral priemer stanice s podielom tesne nad 17 %. To svoje získala pre Jednotku Naj dedinka Slovenska 2 s podielmi pod 11 a nad 18 % (12 – 54 / 12+).

Kuriér 2 urobil službu nielen vo štvrtok na Joj ale aj v piatok na menšej Plus. S podielom nad 8 % dostal stanicu na čelo medzi svojimi konkurentami. Smotánka aj Domov na kľúč na Doma sa hýbali nad 5 %, Dajto bolo vlažné s filmom Lovci drakov a podielom pod 4 %. Dvojporcia CSI New York na Wau sa pohybovala okolo 3 %.

SOBOTA: V sobotný večer už boli hlavné komerčné stanice bližšie seba. S premiérovým filmom Nástroje smrteľníkov: Mesto kostí podliezla Markíza 20 % a nadviazala tak na šnúru sobotných neúspechov. Na Joj získal reprízový film Poklad vikingov priemer s podielom tesne nad 18 %.

Menšie stanice boli v sobotu vcelku vyrovnané, Doma bola opäť spokojná s romantikou, Pilcherovka Odviate túžbou uhrala 6,5 %, komédia Žandár a mimozemšťania na Dajto skončila pod 6 %, Penelope na Plus zas nad 5 %. Wau v sobotu večer zmenila program, namiesto X Factoru zaradila reprízu Česko Slovensko má talent z predchádzajúceho popoludnia na Joj, razom zvýšila svoju výkonnosť s podielom nad 4 %.

Čítať viac...
Nahor