Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť v utorok: Polepšili si JOJ a Jednotka, pokles pre Markízu

Sledovanosť v utorok 1. októbra ovplyvnilo nasadenie dokumentu Šmejdi na Jednotke RTVS. Podľa našich informácií sa dokument dostal nad hranicu 11% podielu v 12+ a nadpriemerne sa mu darilo aj v cieľovej skupine 12-54. Oproti pondelku zaznamenal výraznejší úbytok divákov seriál Búrlivé víno, ktorého podiel, podľa neoficiálnych informácií,  klesol na úroveň okolo 28%. Polepšil si Panelák, ktorému podľa našich informácií oproti pondelku diváci pribudli a podiel sa pohyboval nad 23%.

Diváci ubudli aj Farme (podiel približne 25%), na svojej úrovni zostali Vyvolení Dom snov (podiel pod 20%), nadpriemer Jednotke RTVS robí seriál Sanitka 2 (podiel okolo 8% v oboch cieľových skupinách). Z menších staníc bola najúspešnejšia PLUS s reláciou Krimi a  so seriálom CSI Miami, poklesol Sultán aj Sila na Doma, nedarilo sa Dajto, ktorú v sledovanosti predstihla stanica Fooor a takmer sa na jej úroveň dostala WAU.

V podieloch na trhu bola aj v utorok lídrom Markíza (pokles oproti pondelku celodenne i v prime time), pred JOJ a Jednotkou (obe si oproti pondelku polepšili).

Správu budeme aktualizovať a upresníme v prípade vydania tlačových správ televízií.

 

Zdroj: redakcia MediaBoom

 

Čítať viac...
Nahor