Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: V stredu Modré z neba opäť slabšie, rástol Panelák

Modré z neba má zrejme stále problém. Relácii, ktorá hravo dosahovala podiely okolo 35% i viac, sa túto jeseň nedarí a divákov skôr stráca. S pohľadu rokovaní o pokračovaní show na obrazovkách Markízy aj v roku 2014, to pre tvorcov Modrého z neba nie je dobrá správa. Podľa našich informácií Modré z neba včera dosiahlo podiel len niečo cez 28%, čo je oproti Búrlivému vínu i aktuálnemu priemeru stanice podpriemerné číslo. Modrému z neba sa priblížil Panelák, ktorý oproti predchádzajúcim dňom posilnil, podiel sa podľa našich informácií dostal opäť nad 23%. Podielu relácii Modré z neba pritom pomáha výrazne dlhšia minutáž oproti Paneláku.

Sledovanosť v stredu ovplyvnil aj futbal na Jednotke i Dvojke RTVS. Jednotka vysielala Ligu majstrov s nadpriemernými podielmi približne od 10 do 14% v oboch cieľových skupinách.  Futbalu  sa darilo aj na Dvojke, ktorá vysielala od 17,50 hod. MS vo futbale do 17 rokov s prekvapujúco slušným podielom nad 6%  v oboch cieľových skupinách. Futbal zrejme oslabil Televízne noviny Markízy, ktoré dosiahli slabší výsledok ako býva zvykom s podielom okolo 32%. Veľké noviny JOJ dosiahli podľa našich informácií podiel okolo 25%.

Z malých staníc sa najviac darilo PLUS, ktorej v stredu funguje dvojporcia seriálu Kosti, včera seriál podľa našich informácií získal podiel okolo 8%, približne rovnaký podiel i sledovanosť získala aj relácia Krimi na PLUS. Stanice DOMA, DAJTO, FOOOR a WAU v sledovanosti zaostali.

Informácie o sledovanosti upresníme v prípade vydania tlačových správ televízií.

Foto: Markiza.sk

Čítať viac...
Nahor