Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: V siedmom nebi po týždni opäť vysoko, pokorilo aj premiéru Markízy

Snímka Jack Reacher, ktorú v ostatnom čase s obľubou nasadzujú viaceré európske stanice spoločne s HBO, na Markíze v premiére nezvíťazila.

Rozboril je po týždni opäť na čele. Po tom, čo pred týždňom zažil pokles o približne dva ratingové body, sa opäť vrátila do nadpriemeru, keď ostatnú nedeľu sledovalo V siedmom nebi podľa našich informácií 12,4 % divákov s podielom 30,6 %. Premiérová snímka lídra, Jack Reacher nezaostala o veľa, keď mala dosiahnuť rating 11,5 % s podielom 29,3 %.

Jediným programom, ktorý sa nedarí Rozborilovi pravidelne porážať, sú hlavné správy Markízy. Televízne noviny boli opäť najsledovanejším programom dňa s podielom nad 35 %. Kým tie oproti sobote klesali, nárast zaznamenali Veľké Noviny, ktoré uhrali podiel nad 26 %.

RTVS pri príležitosti 25. rokov od Nežnej revolúcie ponúklo niekoľko špeciálnych programov. Večerný galaprogram diváci odignorovali, keď v 12+ dosiahla Spomienková slávnosť 5,4 % podielu. U mladých to bolo len cez 3 percentá.

Z menších staníc sa večer do čela dostalo Dajto, ktorému zafungovalo jedno z najobľúbenejších vydaní Hurikán s podielom nad 5 %. Nasledujúce Mesto tieňov už neuspelo. Na Plus bola tento raz iba priemerná repríza piatkového filmu Joj Mavericks: Na divokej vlne s podielom 3,5 %. Dome nevyšla snímka Hriešny zoznam s podielom pod 3 %.

Čítať viac...
Nahor