Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: V piatok úradoval futbal, v sobotu súboj Farmy a Pirátov z Karibiku

Sledovanosť v piatok ovplyvnili futbalové prenosy na Dvojke a Dajto. V sobotu vyrovnaný súboj farmárskej show na Markíze a kinohitu na JOJ.

Sobotná sledovanosť našich najväčších televízií bola večer vyrovnaná. Markíza vysielala tradične Farmu s podielom približne 25%, JOJ ponúkla kinohit Piráti z Karibiku: V neznámych vodách s podielom okolo 26%. V sobotu sa na Jednotke darí Pošte pre teba, ale iba v cieľovke 12+, podľa našich informácií dosiahla podiel okolo 17% a Jednotka môže byť spokojná aj s nasledujúcou reláciou Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou s podielom okolo 14%. Z tzv. malých staníc divákov zaujala Doma s filmom Báječná Angelika s podielom okolo 6%, Plus ponúkla komédiu Zamilovaný profesor s priemerným podielom okolo 5%.

V piatok sledovanosť ovplyvnili futbalové prenosy – sledovanejší bol futbal Poľsko – Slovensko na Dvojke s podielmi okolo 7% v prvom polčase a okolo 16% v druhom polčase. Futbal v tom istom čase paradoxne zaradila aj Dajto, nehrala však slovenská reprezentácia a podiel sa pohyboval pod 5%. Búrlivé víno na Markíze malo v piatok najslabší deň s podielom okolo 28%, najslabší deň v týždni mal aj Panelák s podielom okolo 17% a nadpriemer pre Jednotku priniesla opäť show Milujem Slovensko s podielom okolo 14% v oboch cieľových skupinách. V piatok neuspeli Plus so show Move Up a podielom tesne nad 3%, ešte horšie dopadla stanica Dajto so Zámenou manželiek a podielom nad 2%.

Čítať viac...
Nahor