Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Talent vysoko aj bez kastingov, orgie posilnili Farmu!

Farmárska reality šou upustila od niekdajšej snahy o zmiernenie obsahu.

Šou Česko Slovensko má talent čakajú už len posledné dve živé kolá, pričom vo vysokom nadpriemere sa udržala aj bez kastingových kôl. Hromadné triedenie súťažiacich, ktorí dostali v kastingoch zelenú, malo podľa našich informácií sledovať 11,1 % divákov s podielom 33 %. Šou sa stala najsledovanejším programom dňa. Na svoj aktuálny priemer dosiahlo aj v tejto konkurencii Búrlivé víno, ktoré malo ísť cez 21 %. Ide o značný podpriemer Markízy.

Vysoko sa však dostala Farma, ktorá sa vrátila v tomto ročníku späť k obsahu, ktorý na divákov funguje najviac. Po nedávnom striptíze a násilnostiach sa tentoraz vo veľkom promovali orgie, ktoré vyniesli šou vysoký nadpriemer s podielom cez 31 %. Svet podľa Evelyn na Joj spadol do podpriemeru s podielom len nad 14 %.

Medzi menšími bola v stredu najsilnejšia Doma. Nadpriemerne sa jej malo dariť už od poludnia, večerný Mentalista aj prvá časť Dily sa hýbali okolo 7 %. Vikingovia na Plus šli cez 3 a 4 %, film John Q – Srdce pre syna na Dajto uhral pod 4 %. Vtierka Castle na Wau prekročila dvojku, kriminálka CSI Las Vegas šla až pod 5 %.

Podvečer poklesla šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, udržala však vyšší nadpriemer, keď šla tesne cez 24 %. Rodinné prípady Markízy podrástli, atakovali 18 %. Televízne noviny v stredu dosiahli post najsledovanejšieho spravodajstva, ich podiel však dosiahol slabú hodnotu nad 29 %. Noviny Joj získali štandard s podielom 26 %.

Čítať viac...
Nahor