Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Talent sa vrátil vysoko nad tridsiatku, Markíze nevyšla veľká premiéra Expendables 3!

Séria Expendables Markíze s premiérami v priebehu dvoch rokov výrazne klesla.

Mimo konkurencie Hornej Dolnej šou Česko Slovensko má talent posilnila. Bez započítania oneskorenej sledovanosti rástla približne o rating, keď jej štvrtý kastingový diel piatej série malo podľa našich informácií sledovať 11,7 % divákov s podielom 34,6 %. Markíze v tejto konkurencii výrazne nevyšla silná premiéra Expendables: Nezničiteľní 3, ktorú malo sledovať len 6,9 % divákov s podielom 21,8 %.

Pre lídra ide o výrazný prepad tejto filmovej série, keď premiéru Expendables: Nezničiteľní 2 na jeseň 2013 v konkurencii štartu štvrtej série Česko Slovensko má talent sledovalo 10,2 % divákov s podielom 29,4 %. Séria tak v priebehu dvoch rokov v prakticky identickej konkurencii aj období nemálo stratila.

Z menších staníc bola v sobotu najvyššie Doma, Inga Lindströmová a jej Korenie lásky sa dostalo nad 6 %. Plus nevyšiel katastrofický film Začiatok konca: Zrážka s kométou a podielom nad 3 %, slabé bolo aj Dajto s reprízami Farmy v najhlavnejšom čase, kedy sa hýbalo okolo 2 a 3 %.

Joj sa druhý týždeň po sebe prestalo opäť dariť v sobotnom accesse, kedy jej náhle padli Rodinné záležitosti a aj aktuálne nasadené Inkognito s podielom len takmer deväť percent. Vysoko si to opäť namierila premiérová Smotánka s podielom 27 %. Pomohlo to Televíznym novinám, pre ktoré je však aj podiel nad 30 % prepadom okolo piatich podielových bodov oproti minulej jeseni, Noviny Joj mali slabší deň s podielom pod 24 %.

Čítať viac...
Nahor