Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Svokra náhle rástla, zabrala až s poslednou letnou časťou! Noviny Joj opäť vysoko

Šou s Gizkou Oňovou sa pre toto leto lúči, najlepší výsledok dosiahla až v závere.

Svokra zabrala až v závere. Náhle nasadenou šou sa Markíza rozhodla začiatkom júla posilniť stredajšie večery, jej investícia však dopadla rozpačito. Svokra od letného štartu postupne klesala, dvakrát padla do podpriemeru, raz uhrala priemer a až v závere nadpriemer. Jej posledný letný diel vyskočil na rating, aký pri štarte uhrala šou Vo štvorici po Slovensku vlakom, pričom jej sledovanosť 8,8 % vyniesla nadpriemerný share 27 %. S úvodnou časťou sa Svokra blížila k 25-ke, s druhou prekročila 23 %, s treťou podliezla 22 %. Markíze rovnaké výsledky prináša česká Zámena manželiek, ktorú má zadarmo, práve tá od budúceho týždňa Svokru nahradí.

Vinári ostali medzitýždenne na svojom, keď získali 18,9 %. Nasledujúci Geissenovci potvrdzujú rast, uspeli s podielom 17,5 %. Markíza na tom bola podobne ako v pondelok v tomto čase vysoko lepšie s filmom, Twilight sága: Úsvit 2 opäť silnela v druhej polovici, celkovo sa dostala na podiel 27,3 %.

Večer sa medzi menšími darilo najlepšie Plus, Kutyil sa dostal nad päťku, Pláž sa vytiahla nad 7 %. Doma už očakáva nástup novej štruktúry od budúceho týždňa, Hriešny zoznam s oboma časťami podliezol 4 %, Cudzinka zopakovala utorňajších 4,5 %. Dajto so seriálom Strážca spravodlivosti dosiahlo na priemer s podielom takmer 4 %. Wau mohla byť spokojná s kriminálkami CSI Las Vegas aj Dr. Dokonalý, ktoré ju držali okolo 2,5 %.

Jeden z najlepších výkonov ostatných dvoch rokov dosiahli Noviny Joj. V podieli totiž atakovali 31 %, konkrétne podľa našich informácií uhrali 30,9 % s ratingom 7,9 %. Televízne noviny sledovalo o dve desatiny viac divákov, v podieli uhrali 34,1 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor