Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Svokra naďalej klesá, zoslabli aj Vinári! Napriek dramatickému futbalu opäť vysoko Plus

Menšej stanici Joj letné obdobie svedčí, s hlavnou ponukou zaznamenáva svoje historicky najlepšie obdobie.

Mierny pokles oproti minulej strede zaznamenali po po deviatej obe hlavné komerčné stanice. Markíze ešte viac klesla Svokra, ktorá sa aj so Zámenou manželiek usadzuje v podpriemeroch lídra, keď premiérová šou Gizkou Oňovou skončila len pod 22 %. Ide o zatiaľ jej najslabší letný výsledok. Joj si taktiež medzitýždenne pohoršila, jej Vinári atakovali 19 %.

Obe hlavné stanice dopĺňali ich menší súrodenci. Dajto vysielalo odvetný zápas boja AS Trenčín proti o Ligu majstrov, slovenský majster svoj sen dosníval, napínavý zápas dosiahol podiely nad 7 a 9 %. Napriek futbalovému eventu sa v súboji mužských staníc tešila z víťazstva Plus, ktorej snímka Stratené mesto sa blížila až k 11 %. Vysoko boli aj Profesionáli s podielom 8,5 %. Doma sa s Hriešnym zoznamom a Cudzinkou hýbala pod 4 %.

Vysoký štandard si zatiaľ naďalej držia Noviny Joj, ktoré v stredu uhrali 29 %. Od Televíznych novín ich delilo pár desatín ratingu, hlavné správy Markízy dosiahli podiel 32,5 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Tento rok sa vďaka Petrovi Saganovi opäť vysoko štverá Tour de France, ktorá každý deň dosahuje vysoké hodnoty sledovanosti. V najsledovanejších pásmach sa prenosy dostávajú nad 30 % a ďaleko nemajú ani od štyridsiatky, priemerne celé etapy dosahujú pravidelne podiely nad 20 %.

Čítať viac...
Nahor