Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Superstar pred finále slabá, sobotný box Klička a Furyho výrazne dominoval!

Spevácka šou značne klesla, v sobotu vysokú sledovanosť dosiahol ostro sledovaný súboj o kráľa svetového boxu.

PIATOK: Neúspešná Kukučka došla do predčasného finále! Podvečerné trápenie ukončili Rodinné prípady
(piatková sledovanosť je bez započítania oneskorenej sledovanosti)

SOBOTA: Najväčšou udalosťou sobotnej sledovanosti bol box Klička s jeho premožiteľom Furym. Aj keď zápas začal až okolo jedenástej večer, Dajto ponúklo k duelu program už od 20:50, prenos vrcholil po polnoci. Priemerne si maratón boxu malo pozrieť 4,5 % divákov s podielom 15,1 %, pričom samotný zápas dosiahol výrazne nadpriemerné hodnoty. Podľa našich informácií sa napriek neskorej nočnej hodine pohyboval v najsilnejších momentoch aj okolo ôsmich ratingov, pričom podiel sa mal priemerne hýbať okolo tridsaťpäť percent.

Markíza ako hlavný sobotný program ponúkla premiéru G. I. Joe 2: Odveta, dostala sa na rating pod deväť percent a podiel cez 24 %. Joj mala slabšiu sobotu, Dvojičky s predposlednou časťou šli pod 15 %. Nevyskočil ani špeciál Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom takmer 16 %.

Po ôsmej boli medzi menšími najvyššie Profesionáli s podielom nad 6 %, následne sa do vedenia dostala Predvianočná láska na Doma s podielom cez 7 %. Prepadnutie v Pacifiku na Plus šlo pod 6 %.

Podvečer vyskočila Smotánka opäť až v čase neúspechu konkurencie. Česko Slovensko má talent so zostrihom už neuspelo, keď malo ísť pod dvanásť percent, šoubizová relácia sa dostala pod 26 %. Televízne noviny atakovali 29 %, stali sa najsledovanejším programom dňa, Noviny sa tesne prehupli cez 24 %.

NEDEĽA:  Nedeľný access, naopak, vyznel lepšie pre Joj. Tej sa po prvý raz v tejto sezóne podarilo predbehnúť reprízovú Hornú Dolnú, ktorá počas posledných nedieľ klesá, tú poslednú už dosiahla podpriemer s podielom nad 21 %. Nové bývanie sa dostalo pod 23 %. Televízne noviny uhrali menej než 29 %, Noviny atakovali 26-tku. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Jeden z najslabších dielov má za sebou Superstar. Tá bez vážnejšej konkurencie značne klesla, keď ju malo sledovať 9,5 % divákov s podielom 26,2 %. Rozhodnutie sa tesne dostalo cez 35 %. Joj hlavnej šou konkurovala premiérou Ja, Frankenstein, tesne sa prehupla cez 8 ratingov s podielom nad 21 %. Lepší deň mal Doktor Martin na Jednotke, v komerčnej cieľovke šiel cez 12 %, v univerzálnej podliezol 16 %. Domov, sladký domov sa na novom mieste cíti lepšie v 12 %, šiel pod 11 %, u mladých neuspel s podielom 6,5 %.

Z menších po ôsmej najviac uhrali Profesionáli, v podieli šli pod 7 %, nasledujúci film Snežné psi dosiahol share 5,5 %. O málo viac mala snímka Lovec policajtov na Dajto s podielom pod 6 %. Zámena manželiek na Doma šla na 4 %, pod túto hranicu spadla nadväzujúca snímka Vianoce naruby. Kriminálka CSI New York na Wau sa tesne hýbala nad 2 a 3 %.

Čítať viac...
Nahor