Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Súboj spravodajstiev s ďalším obratom, Búrlivé víno najvyššie vo štvrtky!

Nárast vínnej ságy však na priemer stanice nestačil.

Búrlivému vínu najviac svedčí štvrtok. Rovnako ako pred týždňom v ňom seriál narástol, keď sa dostal cez osem rating na podiel 23,5 %. Ide o jeho najlepší výkon týždňa. Oproti utorku si polepšili, aj keď len mierne, Divoké kone, dosiahli na podiely 17 a pod 18 %.

Farma začala vo štvrtok netradične skôr po 21:45, televízia jej skorší nástup aj avizovala v televízii a na sociálnych sieťach. Denný seriál tak šiel s dvomi brejkami, bežne je prerušovaný trikrát. Markíza brejk pred 22:00 zaradila až do Farmy, tá dosiahla slabší výkon než v posledných dňoch s podielom nad 25 %. Farmár hľadá ženu uhral pod 16 %.

Kolísavé výkony dosahujú tento týždeň hlavné spravodajstvá. Kým ešte v stredu prekvapivo vyskočili Noviny Joj a prehupli sa cez tridsiatku, vo štvrtok klesli aj pod ich štandard s podielom pod 25 %. Televízne noviny si zas oproti bežným výkonom po Kukučke polepšili, keď sa dostali nad 31 %. Dobrú pozíciu potvrdili Krimi s podielom nad 26 %.

Spomínaný podvečerný seriál lídra ale nárast nezaznamenal, Kukučka preliezla len 17 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja na tom bola výrazne lepšie s podielom pod 25 %.

Z menších staníc bolo silné Dajto, ktorého snímka Demolátor uhrala podiel až pod 10 %. Rástol aj Mentalista s nadpriemerným podielom pod 8 %, nedarilo sa zato telenovele Dila s podielom len 4 %, druhá časť už šla pod 9 %. Profesionáli na Plus prekročili 7 %, snímka Hviezdna brána: Návrat bola priemerná s podielom 5,5 %. Wau uspela s kriminálkami Vtierka Castle a CSI Las Vegas, keď sa hýbala medzi 2,5 – 3,5 %.

Čítať viac...
Nahor