Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Súboj Chart Show a Divokých koní nemenný! Liga majstrov mierila vysoko

Neuveriteľný obrat Bayernu v utorňajšom zápase spravil Lige majstrov výborné promo, potešiť sa mohla Jednotka, ktorá duely vysiela v stredy.

Šport je ostatné týždne a mesiace výrazným hráčom na trhu. Liga majstrov aj ostatnú stredu zaujala nadpriemerné množstvo divákov, keď súboj španielskych rivalov Real Madrid a Atlético Madrid sledovalo okolo 4 – 5 % mladších divákov s podielmi okolo 12 a pod 17 %. Aj vďaka tomuto zápasu sa Chart Show nedokázala dostať na kľúčovú hranicu 10 ratingov, keď ju podľa našich informácií len tesne podliezla s výkonom 9,8 % a podielom 29,2 %. Divoké kone uhrali to svoje s ratingom 6,9 % a podielom 19,3 %. Veľmi podobné čísla uhrala táto dvojica aj pred týždňom. Stále pri tom platí, že v 12+ má navrch seriál Joj, tento raz ho sledovalo 535-tisíc divákov a hudobnú šou 479-tisíc divákov.

Ďalšie denné seriály poklesli, keď Panelák uhral slabý podiel 15,1 % a vysoký utorňajší výkon nedokázali zopakovať Chlapi neplačú s pre nich podpriemerným podielom 24,1 %. Markíze naďalej nefunguje seriál Arrow (pod 17 a nad 13 %), ktorý predbehli aj kriminálky Kosti a Slnečno, sem-tam vraždy na Joj (pod 18 %). Sobotné reprízy pre hlboké podpriemery už musel líder presunúť na Dajto.

Keď už spomíname Dajto, to sa dostalo s večerným programom v stredu najvyššie, keď snímka V ako Vendeta uhrala podiel pod 6 %. Dvaja machri medzi nebom a peklom na Plus dosiahli share pod 5 %, prechádzajúci Profesionáli sa dokázali vyšvihnúť nad 6 %. Mentalista Domy skončil pod piatimi percentami.

Foto: FB Real Madrid

Čítať viac...
Nahor