Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Streda už vyrovnaná, Zámena manželiek prvýkrát dorovnala Pravú tvár!

Hlavné stanice doplnili silné Plus a Dajto, Wau sa naďalej darí držať večer pred Doma.

Pravá tvár pokračuje vo svojich kolísavých výkonoch, keď pravidelne v jeden týždeň narastie a ďalší zas klesne. Teraz šla jej sínusoida nadol, keď sa opäť dotýkala ratingovej päťky, ktorú tesne prekročila, v podieli uhrala 16,5 %. Zámena manželiek ju prvýkrát dotiahla rovnako šla cez 5 ratingov, podiel jej tesne prekročil 17 %. S ďalším programom bolo vpredu Búrlivé víno, ktoré sa hýbalo okolo 19 a 24,5 %, Panelák mal ísť pod 13 a na takmer 15 %. Jednotke uspela stará snímka Winnetou a miešanka Apanači s výkonmi pod 12 a 16 % (12 – 54 / 12+).

Hlavné stanice značne dopĺňali tie menšie. Plus s filmom Udalosť získala share tesne nad 8 %, Parker na Dajto 8 % atakoval. Wau s kriminálkami CSI bola nad 3 a na 4,5 %, Doma zaostala s Láskou na druhý pokus a podielmi medzi 3 – 4 %.

Podvečerné Susedské prípady na Markíze uhrali 23 %, Súdna sieň na Joj 15 %. Vyskočili Televízne noviny, ktoré atakovali až 30 %, ratingovo boli vpredu o vyše pol bodu. Noviny atakovali 25 %, celkovo mali viac o približne 40-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa stalo v oboch cieľovkách Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor