Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Odštartovalo Kukátko, očakávaný súboj zviedli Chlapi neplačú s Klanom

Ostatný pondelok Markíza aj Joj nasadili posledné hlavné projekty pre jarnú sezónu mimo veľkých speváckych šou. Markíza vrátila Reflex a seriál Chlapi neplačú, Joj štartovala javiskový sitkom Kukátko.

Vo všetkých súbojoch uspela viac Markíza. V tom prvom sa stretol vynovený Reflex so Súdnou sieňou, pričom publicistická relácia, ktorú po prvý raz moderovala Kveta Horváthová, dosiahla svoj tradičný podiel okolo 26 %. Súdnej sieni sa oproti Reflexu darilo menej, no Joj priniesla nadpriemer s výkonom cez 23 %.

Po 18-tej sa rozdiely medzi televíziami prehĺbili výrazne, Chlapi neplačú sa hneď pri prvej časti vrátili ku svojim tradičným číslam. Klan si z ratingu Chlapov odkrojil nedostatočnú časť a spadol k podielu pod 13 %. Chlapi neplačú vystúpili takmer na 31-percentný podiel. Klan tak súboj s markizáckym seriálom neustál, aktuálny priemer Joj podliezol o vyše 4 %.

O 20:30 sa proti sebe tradične stretli Búrlivé víno a Panelák. Seriál Markízy priniesol divácky atraktívny moment, vďaka ktorému sa opäť oddialila svadba hlavných hrdinov. Pondelňajšiu časť si nenechalo ujsť takmer 32 % divákov pri obrazovke. Panelák dosahuje naďalej lepšie výkony ako na jeseň, tento raz však dosiahol podiel pod 21 %.

Súboj dvoch najsledovanejších televízií na Slovensku vyvrcholil po 21:30, kedy štartovala ďalšia novinka Joj, javiskový sitkom Kukátko. Prvá časť voľného pokračovania úspešnej Partičky dosiahla podľa našich informácií podiel 20,3 %, čo je nad aktuálnym priemerom Joj. Markíze sa darilo viac s Rodinnými prípadmi, ktoré napriek líderstvu nestačia na aktuálne priemery Markízy. Včera dosiahli podiel 24 %, za celodenným priemerom Markízy zaostali o takmer 4 %.

Čítať viac...
Nahor