Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Sobota nepriala veľkým komerčným televíziám

Horšie dopadla JOJ, ktorú predstihla silná Plus, podpriemerná však bola aj Markíza. Pošta pre teba na Jednotke RTVS bola lídrom v 12+.

V sobotu večer  si najviac divákov v cieľovej skupine 12+ vybralo Poštu pre teba, ktorá sa stala s podielom okolo 21% najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Veľké komerčné televízie spadli v sobotu do podpriemeru, Markíza dosiahla s filmom Arthur: Ťažký život milionára podiel okolo 20%, horšie však dopadla JOJ, ktorá to riskla s reprízou Kukátka v prime time s podielom iba nad 10% a po show ponúkla Pirátov z Karibiku s podpriemerným podielom nad 12%. JOJku v tom čase v sledovanosti tesne porazila silnejúca stanica Plus, ktorá vysielala Kameňák 3 s podielom okolo 12%. Na Doma uspela romantika Inga Lindstromová – ale iba s polovičným podielom oproti Plus – okolo 6%, Dajto dosiahla len vlažný priemer so seriálom NCIS – podiel nad 4%.

V piatok sa Markíze podarilo dosiahnuť svoj priemer s akčným filmom Neľútostný pomstiteľ – podiel okolo 27%. JOJ dosiahla len podpriemer s pokračovaním seriálu Prefíkané slúžky – podiel okolo 14%. Jednotke sa v piatok začína dariť so show 5 proti 5 extra – v 12+ dosiahla podiel okolo 15%. Aj v piatok bola silná stanica Plus, ktorá vysielala film Rocky 4 s podielom okolo 8%, Doma ponúkla úspešne rozbehnutý seriál Doktorka Zoe s podielom okolo 6 až 7%, stanica Dajto neuspela s filmom Americký Ninja – podiel len okolo 2%.

 

Čítať viac...
Nahor