Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Slovan v Lige Majstrov posilnil Jednotku, Búrlivé víno udržalo tridsiatku

Akvizičné seriály Rodinka úžasných a Sherlock a Watsonová s vyrovnanými podielmi.

Do stredajšej sledovanosti slovenských televízií prehovoril futbal. Slovan Bratislava v play-off Ligy Majstrov je blízko senzačnému postupu do skupinovej fázy európskej súťaže, pričom domáci duel nášho šampióna s Bate Borisov si nenechalo ujsť po polčasoch 285 a 270-tis. Slovákov starších ako 12 rokov. V 12 – 54 získali polčasy podiel okolo 15 a 16 %.

Markíza počas zápasu vysielala ďalšiu epizódu novej série Búrlivého vína, seriál udržal v ratingu hranicu 10 % a v podieli nespadol pod tridsiatku. Výrazne oproti doterajším výkonom neklesal ani Kuriér, ktorý dosiahol polovičný výkon seriálu Markízy. Po 21:30 už líder neudržal veľký náskok, keď krimi seriál Sherlock a Watsonová dosiahol podiel pod 16 %. Rodinka úžasných na Joj prekročila podiel 15 %.

Zatiaľ najslabší výkon zaznamenal Bud Spencer s jeho letnými stredajšími snímkami. Film Hrochy v Afrike neprekročil podiel 5 %. Dajto uspelo s filmom Do útoku a podielom 6,5 %, oproti štartu sa dvihla telenovela Feriha s podielmi nad 6 a takmer 9 %. S týmito výkonmi už dosahuje úrovne predošlej Fatmagul.

Čítať viac...
Nahor