Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Sledovanosť: S tebou mě baví svět aj Na vlásku uspeli, kinopremiéra Láska na karí už nie!

Markíza získala prevahu podvečer vďaka Kúzelnej opatrovateľke.

S večerným programom sa dva dni pred Štedrým dňom darilo všetkým hlavným staniciam. Komédia S tebou mě baví svět síce nevyskočila, no dostala sa cez deväť ratingov s podielom 24,5 %, popularitu potvrdil animák Na vlásku s vyše ôsmimi ratingami a podielom cez 22 %. Darilo sa aj prenosu Športovec roka na Jednotke s podielmi 10,2 a 15 % (12 – 54 / 12+). Celkovo ho sledovalo cez 320-tisíc divákov. Až o pol jedenástej večer nasadila Markíza kinopremiéru Láska na karí, s ktorou neuspela, keď mala uhrať share len tesne cez 20 %. Snímke celkovo pozornosť nevenovala.

Menšie stanice si v utorok divákov podelili. Cobra sa na Dajto dostala cez šestku, Romantické Vianoce na Doma šli pod ňu. Plus zmenou programu nasadila dvojporciu rebríčka Naj, naj, naj, vynieslo jej to podiely nad 5 a 7 %. Wau už vo vianočnom týždni nepúta pozornosť s kriminálkami, Vtierka Castle a CSI Miami sa hýbali okolo 2 a 1,5 %.

Podvečer už tentoraz vyskočila Markíza, keď s filmom Kúzelná opatrovateľka uhrala share tesne cez 27 %. Joj bola s Denníkom princeznej mierne podpriemerná s podielom málo cez 15 %. Výkon filmom ovplyvnil aj súboj spravodajstiev, keď sa Televízne noviny dostali cez 30-tku, Noviny si museli vystačiť s podielom cez 22 %.

Čítať viac...
Nahor