Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Rozboril pomáhal sám, Siedmemu nebu priniesol rekord!

Na Markíze ukončil piatkové aj sobotné trápenie Robin Hood, na Rozborila však nestačil.

Po tomto víkende bude na Kolibe po dlhých týždňoch panovať radosť. Joj dokázala byť jednotkou v prime-time posledné tri dni v týždni a získať aj svoj vôbec najlepší celotýždenný PT podiel sezóny 22,4 %. Markíza však ostala napriek slabšiemu záveru týždňa vysoko pred ňou s hodnotou 28,4 %.

V siedmom nebi tento raz osobne pomáhal aj Vilo Rozboril, čo ocenilo množstvo divákov a relácii priniesli výsledok 12,2 % ratingu a podiel 31,7 %. Ide o vôbec najlepší výsledok Siedmeho neba od začiatku vysielania. Markíza však uspela taktiež, snímku Robin Hood si vybralo 11,2 % divákov a podiel dosiahol rovnako hodnotu 31,7 %. Stalo sa tak pre dlhšiu stopáž filmu oproti nebeskej relácii.

Joj sa celkovo v nedeľu zviezla na dobrej vlne. Darilo sa 15 minút. kuchárovi s podielom nad 21 %, Nový bývanie sa blížilo takmer k 28 percentám. V sobotu pri tom v repríze uhralo len dvanástku. Vyrovnané boli aj spravodajstvá, keď Televízne noviny a Veľké Noviny od seba delilo len pár desatín ratingu, vyhrali však TNky so ziskom takmer 12 % a podielom 34,5 %. VN prekročili 31 % podielu. V sobotu skončili spravodajstvá s výsledkami 33 vs. vyše 25 % pre televízneho lídra.

Čoraz viac sa vyrovnáva súboj menších staníc. Celotýždenne dosiahol rozdiel medzi Plus a Domou len dve desatiny, Dajto stratilo na Plusku päť desatín. Dajto je však čoraz silnejšie v prime-time, čo dokazuje počas pracovných večerov.

Nakoľko v piatok aj v sobotu bol program oproti doterajšiemu priebehu jesene vynovený, venovali sme sa každému dňu v samostatnom článku.
PIATOK: Diváci sa otočili Markíze chrbtom: Doktori pri štarte neuspeli!
SOBOTA: Markíza presunom ohrozila Farmu: Duel s najhorším výsledkom od štartu série!

Čítať viac...
Nahor