Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Rodinné prípady aj Televízne noviny prehlbujú dno! Rekordný Mentalista

Markíza po osemnástej stále klesá.

Líder sa v accesse trápi tak, ako už dlho nie. Rodinné prípady stále klesajú, keď vo štvrtok opäť padli pod hlboko podpriemernú hranicu 14 %. Trápili sa aj Televízne noviny, ktoré šli pod 26 %. Okrem slabého nábehu im škodila aj dlhá minutáž, keď tratili po druhou brejku. Joj bola opäť vysoko so šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď sa dostala až na 29 %,  Noviny ratingovo v súboji hlavných spravodajstiev vyhrali, v podieli získali 26,5 %. Stali sa zároveň najsledovanejším programom dňa.

Televízna dvojka v rámci výkonnosti celého týždňa, zdá sa, ocení okresanie Divokých koní na jeden deň do týždňa. V poslednom čase strácajú už tak vyrazený dych, tentoraz sa s oboma časťami hýbali okolo 15,5 %. Polepšilo si Búrlivé víno, keď dosiahlo aspoň na staničný priemer Markízy s podielom 23,5 %. Lídrovi najmä po skončení Divokých koní vyskočila Farma, keď sa dostala nad 29 %. Ratingovo ale nestúpa, drží sa medzi 6 – 7 %. Domov, sladký domov na Jednotke uhral v oboch hlavných cieľovkách podiely nad 8 %.

Veľmi silné boli menšie stanice. Mentalista dosiahol na svoj rekord s novou sériou, keď sa podľa našich informácií vyšplhal na podiel 9,4 %. Prvá časť Dily uhrala šestku. Darilo sa mužským staniciam, Plus so snímkou Deň, keď sa zastavila Zem šla na podiel 7 %, pod túto hranicu sa s Vojnou bohov dostalo Dajto. Vtierka Castle na Wau uhrala pod 3 %, CSI Las Vegas získala 8,5 %.

Čítať viac...
Nahor