Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Reprízová Horná Dolná je v najlepšej forme, dokonca podrástla! Polepšila si aj Zoo

Markíze sa komediálny seriál aj po skončení premiér drží vysoko, ďalší týždeň s reprízou dokonca posilnil.

Horná Dolná druhý týždeň s reprízou neklesá, naopak. Oproti minulému týždňu dokonca o dve desatiny ratingu posilnila, keď ju malo sledovať 12,7 % divákov s podielom 35,4 %. Zoo sa tiež dvihla, keď stúpla na 6,6 ratingu, s druhou časťou dosiahla šestku. V podieloch to znamenalo najmä pri druhej časti silný nadpriemer, keď sa seriál dostal pod 19 a až 24 %. Kredenc taktiež o čosi podrástol, keď atakoval 9 ratingov, v podieli však spadol pod 30 %. Farma dosiahla totožný rating ako prvá časť Zoo, v podieli sa dostala cez 32 %.

Medzi menšími opäť vyskočili Profesionáli s podielom cez 7 %, film Láska v utajení však na Plus neuspel, dostal sa len tesne cez 2 %. Monk s dvomi časťami na Doma šiel pod 5 a 4 %, telenovela Kúsok zo mňa s prvým dielom prekročila len 3 %. Snímka 10 000 pred Kristom na Dajto podliezla 4 %, kriminálky Kosti, Vtierka Castle a CSI Las Vegas uhrali postupne na Wau podiely cez 2, pod 3 a 2 %.

Podvečer drží náskok Moja mama varí lepšie ako tvoja, dostala sa pod 23 %, Búrlivé víno šlo len nad 17 %. Televízne noviny prekročili 29 %, Noviny podliezli 25 %.

Čítať viac...
Nahor