Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Reparát Hlasu absolútne nevyšiel! Predbehol ho Panelák, trápil sa so Súbojom národov

Spevácku šou Hlas, vysielanú túto stredu v konkurencii hokejového zápasu našej reprezentácie, zaradila Markíza do programu aj vo štvrtok večer. Šou si tak mohli pozrieť aj diváci, ktorí deň pred tým uprednostnili hokej, veľa ich však nebolo.

Markíza netradične nasadila spevácku šou Hlas do večerného programu dvakrát. Okrem klasickej stredy, kedy v konkurencii hokeja Slovensko – Nórsko dosiahla šou podiel 14,8 % s ratingom 6,1 %, ju odvysielala aj vo štvrtok zo začiatkom po Búrlivom víne okolo 21:40. Hlas trvajúci až približne do polnoci si však veľa divákov nevybralo, keď dosiahol podľa našich informácií diel 15,6 % s ratingom okolo 3,5 %. Ak by sa na výsledky Hlasu chcela Markíza pozrieť spoločne a sčítala by výsledky, šou by sa napriek tomu celkovo v ratingu neprehupla cez 10 %.

Oveľa lepšie sa darilo dvojporcii Paneláku, ktorú televízia do programu zaradila programovou zmenou. Priemerne si dvojhodinový maratón seriálu pozrelo okolo 20 % divákov, silnel však práve po skončení Búrlivého vína. Po 22:30 dostal Hlas konkurenciu Súboja národov, kde už šou zviedli vyrovnaný boj. Finále zápolenia Čechov a Slovákov na Jojke sledovalo menej ako 15 % divákov.

Dvojka sa vďaka siedmemu hokejovému dňu opäť dotiahla na pozíciu trhovej trojky s celodenným podielom nad 6 %, pod piatimi percentami skončila štvrtá Pluska, okolo štvorpercentnej hranice sa pohybovala šiesta Jednotka, siedma Doma a ôsme Dajto.

Čítať viac...
Nahor