Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Podvečer opäť s radikálnym obratom, streda pre malé stanice!

Večer uspeli Markíza aj Joj, tá však potvrdila pokles s Uhádni môj vek.

Dramatické výkyvy zaznamenávajú s podvečerným programom komerčné stanice. Medzi jednotlivými dňami dochádza k posunom nahor alebo nadol o niekoľko percent a situácia sa neustaľuje ani naďalej. Koleso šťastia po utorňajšom páde zase stúplo, keď malo ísť pod 23 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zato padla pod 13 %. Ratingovo vyrovnané boli spravodajstvá, Televízne noviny v podieli šli pod 29 %, Noviny nad 25 %.

Večer si svoj priemer uhrali obe veľké stanice, Markíza s filmom Život je raz taký uhrala menej než 23 %, šou Uhádni môj vek dosiahla podiel 19 %. Potvrdila tak pondelňajší pokles oproti úvodnému týždňu. Následné Kosti už spadli pod 13 %.

V stredu výkonnosťou zaujali menšie stanice. Darilo sa im už popoludní, podvečer sa Doma so sitkomom Krok za krokom hýbala okolo 7 a 8 %, Súdna sieň na Wau vyskočila až tesne nad 7 %. Profesionáli Plus sa k 7 % blížili, následný film Choď na to! o málo prekročil 6 %. Vyššie bol Parker na Dajto s podielom od osmičkou či Vymenené životy na Doma s podielmi dvakrát okolo 8 %. Kriminálky CSI na Wau šli pod 5 a nad 3 %.

Čítať viac...
Nahor