Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Podfukári opäť vysoko, Reflex špeciál sa naďalej prepadáva!

Tajné životy sa priblížili svojmu rekordu.

PIATOK, SOBOTA: Hriešny tanec je aj po rokoch mimoriadne obľúbený! V piatok opäť vysoko Milujem Slovensko

NEDEĽA: Aj v druhý víkendový večer sa z vysokého náskoku pred konkurenciou mohla tešiť Markíza. Repríza snímky Podfukári, ktorá minulú jar prevalcovala X Factor, dosiahla podľa našich informácií vysoký rating 11,2 % čo jej prinieslo podiel 30,2 %. Joj už tak úspešne ako v sobotu nedokázala silnému filmu lídra konkurovať, reprízový Ratatouille uhral podpriemerný podiel 14,8 %. Naopak, darilo sa Tajným životom, ktoré sa priblížili aj svojmu doterajšiemu rekordu. V 12+ uhrali rating 10,8 %, v podieli sa tešili z 21,9 %. V 12 – 54 boli tiež vysoko s 12,6 percentami.

Kým večer bola Markíza nepremožiteľná, podvečer to bolo naopak. Reflex špeciál dokázal ešte spadnúť, keď ho sledovalo len 4,8 % divákov s podielom 14,2 %. Líder pri tom už aj na nedeľu zaradil sitkom Susedia, ktorý magazínu predchádzal, dosiahol slabý podiel 18 %. Nové bývanie bolo po šiestej opäť lídrom s ratingom 7,2 % a podielom 21,9 %.

Z menších staníc bolo večer výrazne vpredu Dajto. Snímka Rok 1 získala podiel nad 8 %, Doma sa so Zámenou manželiek a následným filmom Predtucha hýbala nad 4 a atakovala 5 %. Pluska bola pod svojím priemerom, film Robocop 2 uhral len 3 %.

Čítať viac...
Nahor