Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Po slabom víkende je líder späť vo forme! Upozorňuje na úspech Farmy

Nový týždeň znamená pre Markízu návrat k jesenným nadpriemerom.

Tri slabšie dni v závere minulého týždňa sa neprejavili na výkone televízneho lídra v novom týždni. Televízne noviny zaznamenali vysoký podiel 38,7 %, Búrlivé víno si drží svoje čísla a v pondelok získalo rating 11,4 % s podielom 31 % a Farma o takmer rating predčila výkon sobotného duelu s ratingom 9,4 % a podielom 34,3 %. Práve na výkon Farmy líder poukazuje, keď upozorňuje, že reality šou bola v pondelok sledovanejšia než akýkoľvek program ostatných staníc.

Najsledovanejším programom Joj bolo podľa našich informácií Najlepšie počasie s ratingom pod 9 % a podielom blížiacim sa k 24 percentám. Veľké Noviny atakovali 25-ku. Panelák sa do nového týždňa rozbieha slabo, keď v ratingu poklesol a zaznamenal podiel 16,5 %. Dočasným pondelňajším filmom sa postupne darí zvyšovať večerné až nočné výkony televíznej dvojky, keď Vtedy na východe získalo podiel 14,7 % a po skončení Farmy bol film dokonca lídrom.

Z menších staníc filmovou ponukou stále boduje Dajto, ktoré ponúklo film Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa a tešilo sa z podielu 6,7 %. Kriminálka CSI Las Vegas na Plus zahrala o desatinu nižší podiel, Vikingovia sa prehupli cez 5 percent. Vysoko opäť vystúpala Feriha s podielmi 8,4 a 13 %.

Čítať viac...
Nahor