Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Po silnejšom utorku prišiel pád, Joj nevyšiel štart krimi novinky

Jojka na stredy a štvrtky nasadila kriminálnu novinku King a Maxwellová, prvá časť si oproti výkonom Show Jana Krausa nepolepšila.

Ani tento raz sa, zdá sa, nepodarí Joj pozdvihnúť výkony po Paneláku. Krimiseriál King a Maxwellová dostal za úlohu odlepiť televíziu od podielov blízkych 10 – 11 %, ktoré dosahovala s vlastnými programami Show Jana Krausa a Dr. Ema, no zatiaľ jej tento zámer nevychádza. Podľa našich informácií bolo na prvú časť seriálu zvedavých len 10,5 % divákov pri obrazovke, kým Farma sa prehupla cez 32 %. Krausova talkshow sa po 22:40 blížila k 15-tim percentám.

Televízna dvojka sa oproti utorku celkovo prepadla, napriek tomu, že k zmene v konkurenčnom nastavení nedošlo. Markíza pri tom väčší nárast sledovanosti nezaznamenala, s niektorými programami si dokonca pohoršila.

Joj nevyšiel ani večer, keď Panelák oproti utorku stratil približne rating a v podieli spadol pod 17 %. Búrlivé víno naopak v ratingu podrástlo a s podielom sa štveralo ku 33-ke. Stalo sa tiež najsledovanejším programom dňa, keď sa Televízne noviny oproti utorku prepadli o niekoľko podielových bodov a zastavili sa na hodnote okolo 33 %. Veľké Noviny sa dostali cez hranicu 23 %.

Z menších staníc je stále najsledovanejšia Plus, darí sa jej počas dňa aj večer, sitkom Hoď svištom od ôsmej večer sledovalo takmer 7 % divákov pri obrazovke, večerný film Boh odpúšťa… Ja nie! získal podiel 5,5 %. Plus v celodennom porovnaní nasledovala Doma, tej sa stále nedarí s večernými kriminálkami, Oddelenie závažných zločinov uhralo len 2 %. Nasledujúca Feriha už tešila Domu s podielmi v rozmedzí 6 – 11 %. Dajto so snímkou Gen-X Cops získalo takmer 5 %.

Čítať viac...
Nahor