Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Panelák sa opäť priblížil Modrému z neba

Stredajšiu sledovanosť tento raz neovplyvnil futbal, prejavilo sa to aj na slabšom výsledku Jednotky RTVS, ktorá celodenne podľahla stanici Plus. Modré z neba sa nevie vymaniť z podielov pod 30%, v celkovej sledovanosti sa na reláciu v čase svojho vysielania doťahuje Panelák, ktorý zaostáva o niečo vyše 1 rating.

Podľa informácií Mediaboom.sk dosiahlo Modré z neba v stredu podiel okolo 29%. Panelák na JOJ mal kratšiu minutáž a teda aj podiel nižší, dosiahol však najlepší výsledok posledných dní – podľa našich informácií sa podiel pohyboval okolo 24%. JOJ si držala nadpriemer aj s premiérovými Kosťami, ktoré dosiahli podiel okolo 22%. Nedarilo sa Jednotke, ktorá s filmom Tichá vojna prepadla v podieli pod 5% (v oboch cieľových skupinách).

Z malých staníc sa darilo Plus, ktorá celodenne predstihla aj verejnoprávnu televíziu, v prime time ponúkla dvojporciu kriminálky Kuriér s podielom okolo priemeru stanice 5%. Doma má v stredu nové nastavenie štruktúry, kriminálke Odložený prípad sa však nedarí – podiel sa podľa našich informácií pohyboval pod 4%, slabší ako obvykle bol aj seriál Sila s podielom nad 5%.

Poradie TOP 10  televízií v stredu 13.11.2013:

1. Markíza 2. JOJ 3. Plus 4. Jednotka 5. Doma 6. Dajto 7. Fooor 8. Wau 9. Dvojka 10. TA3

Informácie doplníme v prípade vydania tlačových správ televízií.

foto: JOJ

Čítať viac...
Nahor