Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Panelák po úpadku podrástol, Farma tento raz s vlažnejším štartom týždňa

Trojicu najsledovanejších programov pondelka obsadila Markíza.

Aj nový týždeň odštartovali ako najsledovanejší program dňa Televízne noviny. Ich podiel 33,7 % nepatril síce k najvyšším, s ratingom 11,3 % získali prvenstvo. Žiadny ďalší program už na túto ratingovú métu 11 percent nedosiahol, TNky nasledovali Športové noviny a Búrlivé víno so zhodným výsledkom rtg 10,3 % / shr 29,3 %.

Kým v ostatnom čase sa darilo Farme naštartovať nový týždeň vysokým ratingom, tento raz bola priemerná. Reality šou si vybralo 8,1 % divákov, podiel však bol viac než uspokojivý s hodnotou 32,6 %.

Na Joj sa po pár slabších dieloch podarilo podrásť Paneláku, ktorý sa priblížil k 7 percentám ratingu a v podieli siahal na 20 %. Nasledujúca komédia Šanghajskí rytieri uhrala podiel 15 %. Trhovej dvojke vyšiel spravodajský blok, Krimi sa blížili k 25-ke, Veľké Noviny získali podiel nad 27 % a Šport takmer 26 %.

Z menších staníc bola po dvadsiatej najsilnejšia Plus, výborne si počínali Profesionáli s podielom takmer 9 %, kriminálka CSI Las Vegas uhrala podiel nad 6 %. Stanica ukončila druhú sériu Vikingov presunutú z Joj, posledná časť dosiahla dobrý share nad 6 %. Spokojné mohlo byť aj Dajto, snímka Pán prsteňov: Dve veže vysielaná až do polnoci uhrala podiel pod 6 %. Doma sa tešila až z Ferihy a jej vysokých hodnôt pod 8 a nad 12 %.

Čítať viac...
Nahor