Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Ochrancovia sa uviedli úspešne, reprízové Rodinné prípady prepadli

Joj včera iba deň po svojich 12. narodeninách odštartovala nový produkt od tvorcov Súdnej siene, ktorú úspešne vysiela pravidelne od roku 2008.

Ďalšia novinka tejto jari – Ochrancovia, sa uviedla na Joj úspešne. V náročnejšom čase o 18:00, kedy Joj ťažko konkuruje seriálu Chlapi neplačú, sa jej podarilo získať nadpriemer, keď si podľa našich informácií prvý prípad mediátorov pozrelo 19,3 % divákov pri ratingu 5,4 %. V tomto prípade ide o výsledok, ktorý sa nedarilo dosahovať ani Klanu bez konkurencie seriálu na Markíze a taktiež ani reprízam Súdnej siene, ktoré Klan vo vysielaní Joj nahradili. Výsledok Ochrancov však nebol tak výrazný, aby citeľne oslabil konkurenčný seriál, Chlapi neplačú skončili s pohodlným výsledkom nad 31 %. Jednotka v tomto čase veľmi úspešne konkuruje šou 5 proti 5, tá v pondelok v mladšej cieľovke dosiahla podiel nad 12 %.

Večer patril opäť Búrlivému vínu, to zaznamenalo podiel okolo 32 %, Panelák si zvyká na štandardy okolo 21 %. Jednotka RTVS uviedla kvalitnú snímku o živote Edith Piaf, pozrelo si ju v 12+ okolo 6 % divákov. Po 21:30 neoslovila divákov ponuka ani jednej z najsledovanejších staníc, horšie však obišla Markíza. Reprízová časť jej Rodinných prípadov skončila hlboko pod priemerom Markízy, keď získala podiel iba okolo 18 %. Premiérové Kukátko na Joj taktiež nedosiahlo s výsledkom nad 15 % ani na priemer svojej stanice. Ponuku hlavných staníc v tomto čase výrazne alternovali menšie stanice, Pluska s kriminálkou CSI New York dosiahla podiel nad 10 %, Doma s telenovelou Sila podiel okolo 7 % a Dajto od 20:30 uviedlo film Smrtiace cunami s podielom nad 7 %.

Čítať viac...
Nahor