Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Ochrancovia prepadli výraznejšie ako Kukátko

Televízia z Koliby sa rozhodla zlú situáciu okolo sledovanosti Kukátka riešiť jeho výmenou za Ochrancov, tí získali ešte nižší podiel.

Namiesto záchrany ešte väčší prepadák. Špeciál Ochrancov, ktorý mal zachraňovať situáciu v pondelňajšom prime-time Joj po slabo výkonnom Kukátku, dopadol ešte horšie ako javiskový sitkom. Podľa našich informácií si špeciálny diel seriálu z mediačného prostredia pozrelo iba 13,5 % divákov, konkurenčné Rodinné prípady mali získať dvojnásobný podiel nad 27 %. Ochrancovia sa tak pravdepodobne dlho v prime-time neudržia, v podvečernom čase však dokázali aj v pondelok získať nadpriemer s podielom okolo 19 %.

Doma včera štartovala svoju novú telenovelu Fatmagul. Oproti svojej predchodkyni Sile stratila divákov, odštartovala s podielom 5,8 %. S epizódou po 21:30 dokázala Sila získavať podiely okolo 8 %.

Po dvadsiatej večer sa veľké drámy v súboji televízií neodohrali, s prehľadom opäť vyhralo Búrlivé víno so ziskom takmer 34% podielu, Panelák sa tento raz musel uspokojiť s výkonom pod hranicou 20 %. Večerný film na Jednotke Nanga Parbat priveľmi neuspel, v oboch cieľovkách získal podiel okolo 5 %.

Čítať viac...
Nahor