Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Ochrancovia ešte posilnili, pozrelo si ich viac divákov ako Vdovu

Nový seriál Joj, Ochrancovia, si pri druhej časti udržal divákov a mierne dokázal podrásť. Ak tento trend udrží, stane sa najúspešnejšou seriálovou novinkou Jojky tejto jari.

Podvečerná novinka od tvorcov Súdnej siene, Ochrancovia, robí zatiaľ televízii z Koliby radosť. Pri svojej druhej časti dokázala mierne podrásť a prehupnúť sa cez 20-percentnú hranicu. O úspechu však bude môcť televízia hovoriť, ak si seriál diváka udrží aj v priebehu nasledujúcich dní a týždňov. Markíze včera mierne oslabil seriál Chlapi neplačú s podielom okolo 29 %.

Utorňajší večer už klasicky ovplyvňuje obľúbená relácia s Juniorom a Marcelom Nikto nie je dokonalý, Jednotka RTVS získala v čase jej vysielania takmer 13% podiel v 12-54, o takmer dve percentá to bolo viac v univerzálnej cieľovke 12+. Relácia najviac ovplyvňuje výkony Paneláku, ten sa šplhal tento raz len k 19-percentám. Búrlivé víno oslabilo len minimálne s podielom okolo 31 %.

V počte divákov, ale aj z pohľadu priemerného podielu Joj, sú zatiaľ Ochrancovia najúspešnejšou jarnou seriálovou novinkou televízie. Vdova s Michaleou Čobejovou svoj priemer našla okolo hranice 15 % a podobne tomu bolo aj tento utorok. Včera sa napriek premiérovému dielu nedarilo ani Rodinným prípadom, s podielom nad 22 % podliezli priemer Markízy o približne 4%.

Jednotka si aj vďaka silnému večeru vydobyla postavenie celodennej trojky, nasledovala ju Pluska, ktorá prežila spokojný večer s kriminálkou CSI Miami a 2. svetovou vojnou v HD (oba nad 5 %). Piata skončila Doma, ktorej tradične najväčšiu radosť robí dvojporcia telenovely Sila (okolo 8 a 12 %), až šieste tento raz skončilo Dajto, večerný film Tropická búrka zaznamenal ale pre televíziu nadpriemerný podiel okolo 5 %.

Čítať viac...
Nahor