Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naj dedinka odštartovala nadpriemerne, piatkové výkony zlepšuje Joj

RTVS uviedla prvú časť svojej letnej šou, podarilo sa jej udržať väčšinu divákov po šou Čo ja viem. Výkony piatkového prime-time zvyšuje Jojka.

Naj dedinka Slovenska odštartovala prvou časťou, ktorá zaujala televíznych divákov. Nová relácia RTVS získala v 12+ vysoký podiel blížiaci sa k 20 %, v 12 – 54 sa jej výkon blížil k 14 %. Ani jedna z komerčných staníc v tom čase nedokázala dosiahnuť nadpriemerný výsledok. Večer síce vyhrala Markíza, no česká komédia Líbáš jako ďábel dosiahla podiel len nad 20 %. Dvojporcia Kostí naďalej zlepšuje podiely Jojky v piatkovom prime-time, včera si ich vybralo okolo 15 % divákov pri obrazovke v 12 – 54.

V piatok svoj náskok pred Súdnou sieňou stratili Rodinné prípady, ktoré získali podiel len okolo 18 %, Súdna sieň sa prehupla cez 19-tku. Televízne noviny si však tento raz postrážili náskok pred konkurenčnou hlavnou spravodajskou reláciou, keď sa podielom blížili k 32 % a Veľké Noviny s podielom blížiacim sa k 28 percentám predbehli o pol ratingu.

Úspešný piatok okrem Jednotky zaznamenala aj Pluska, ktorá ponúkla komédiu Dr. Dolittle 3 a tešila sa z podielu okolo 8 %. Dajto nesklamala snímka Prúd času s podielom nad 6 %, seriály na Dome získali podiely pod 5 %.

Čítať viac...
Nahor